امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30376
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانال دهم تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که وزارت اسکان این رژیم طرحی را برای احداث شهرک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانال دهم تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که وزارت اسکان این رژیم طرحی را برای احداث شهرک جدید در نزدیکی شهر قدیمی قدس اشغالی اعلام کرده است.

بر اساس این گزارش، طرح این شهرک آماده و در انتظار تائید است اما به دلیل پرهیز از تاثیرگذاری آن بر تلاش‌های مربوط به احیای روند سازش، تائید آن به تعویق افتاد.

وزارت اسکان رژیم صهیونیستی در این باره اعلام کرد که احداث یک محله جدید برای شهرک‌نشینان، مشکلات مسکن بسیاری از شهرک‌نشینان را حل خواهد کرد.

اعلام احداث شهرک جدید صهیونیستی در قدس در حالی است که روز گذشته دولت رژیم صهیونیستی اعلام کرد که با آزادی 104 اسیر فلسطینی در مقابل ازسرگیری مذاکرات سازش با فلسطینیان موافق است.

تشکیلات خودگردان فلسطین از شرط خود برای توقف شهرک‌سازی‌ها به منظور ازسرگیری مذاکرات سازش عقب‌نشینی کرده و تنها به آزادی مرحله 104 اسیر فلسطینی برای بازگشت به مذاکرات رضایت داد و روز گذشته نخستین جلسه مذاکرات با حضور «صائب عریقات» مذاکره‌کننده ارشد تشکیلات خودگردان و «زیپی لیونی» رئیس تیم مذاکرات اسرائیلی در واشنگتن برگزار شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار