امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30382
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات نیستان چاپ دوم رمان «قدیس» نوشته ابراهیم حسن بیگی را وارد ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات نیستان چاپ دوم رمان «قدیس» نوشته ابراهیم حسن بیگی را وارد بازار کتاب کرد.

داستان این رمان که درباره زندگی حضرت علی(ع) است، از زبان یک کشیش مسیحی روایت می‌شود. او در پی یافتن یک نسخه خطی در روسیه است که در جست‌وجوهایش به زندگی حضرت علی (ع) بر می‌خورد و ماجرا در سفری به لبنان پی گرفته می‌شود و زندگی آن حضرت از زبان این کشیش روایت می‌شود. نویسنده در این کتاب به حکومت 5 ساله امام علی(ع) پرداخته و با ذکر یکی از ویژگی‌ها و ابعاد زندگی امام، آن دوران را با زبانی داستانی روایت می‌کند.

این کتاب که هم اکنون در 1200 نسخه با قیمت 14 هزار تومان منتشر شده است، در نقطه دیگری از دنیا و به زبان دیگری در دست انتشار است.

شقایق قندهاری این کتاب را به انگلیسی ترجمه کرده است و مقدمات چاپ این کتاب در کشور انگلستان به پایان رسیده است و ناشر لندنی این کتاب قرار است این کتاب را با نام «شمع و مه» منتشر کند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها