امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30386
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 133
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مراسم جشن قهرمانان که ماه نوامبر در نیویورک برگزار می‌شود با اعطاء جایزه خدمات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مراسم جشن قهرمانان که ماه نوامبر در نیویورک برگزار می‌شود با اعطاء جایزه خدمات شهروندی (غیرنظامی) به سربازان آمریکایی در افغانستان و عراق، از «جان استوارت»، مجری تلویزیونی شوی معروف «دیلی شو»، تقدیر خواهد شد.

برگزارکنندگان این مراسم طی بیانیه‌ای ضمن اظهار خشنودی و افتخار از اعطاء این جایزه به شخصی چون «جان استوارت» اظهار داشته‌اند که او همواره در برنامه‌ تلویزیونی‌اش، «دیلی شو»، به مشکلات سربازان آمریکایی در عراق و افغانستان پرداخته است.

«جان استوارت» اخیرا به طور موقت کار اجرای این شوی تلویزیونی را کنار گذاشته و به قصد ساخت یک فیلم ضد ایرانی با نام «گلاب» راهی خاورمیانه شده است.

 این فیلم اولین تجربه کارگردانی اوست که «گائل گارسیا برنال» نقش اول آن را به عهده دارد و اخیرا «شهره آغداشلو» نیز قرارداد بازی در آن را امضاء کرده است.

«استوارت» فیلم «گلاب» را براساس فیلمنامه‌ای که خودش براساس کتاب خاطرات «مازیار بهاری» به رشته تحریر درآورده، کارگردانی خواهد کرد. او خود یکی از تهیه کنندگان این فیلم نیز خواهد بود.

«مازیار بهاری» خبرنگار هفته‌نامه نیوزویک آمریکا بود که در جریان اغتشاشات پس از انتخابات در ایران، به دلیل همکاری با سرویس‌های جاسوسی غربی دستگیر شد و پس از آزادی موقت به صورت غیرقانونی از ایران خارج شد و هم کانون به فعالیت علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و همکاری با رسانه‌های فارسی‌زبان نظیر بی‌بی‌سی‌فارسی می‌پردازد.

فیلم «گلاب» قرار است بر اساس خاطرات ادعایی او در زندان ساخته شود. «بهاری» در کتابش مدعی‌شده است که زمانی که در زندان بوده هرگز زندانبان خود را نمی‌بیند و تنها او را از روی بوی گلابی که می داده می شناخته، نام فیلم نیز برگرفته از همین بخش از خاطرات وی است.

تقدیر از عوامل و سازندگان فیلم‌های ضد ایرانی کار جدیدی نیست، آنچنان‌که چندی پیش دانشگاه براون آمریکا نیز با اعطاء مدرک دکترای افتخاری به «بن افلک» کارگردان برنده اسکار فیلم ضد ایرانی «آرگو»، از او تقدیر کرد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها