امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30391
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 148
محسن صادقی مدیر موسسه جبرائیل فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره اکران فیلم 33 روز در چهار سالن سینما گفت: موسسه جبرائیل فیلم طرحی را به ...

محسن صادقی مدیر موسسه جبرائیل فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره اکران فیلم 33 روز در چهار سالن سینما گفت: موسسه جبرائیل فیلم طرحی را به عنوان «سینما سنگر مبارزه با صهیونیست» را از امسال در راهپیمایی روز قدس به مرحله اجرا درخواهد آورد. در این طرح ما مکانی را در میدان فلسطین آماده می‌کنیم و هنرمندانی که درباره فلسطین فعالیت داشته و آثاری را ساخته و ارایه دادند در غرفه حاضر خواهند شد.

وی در ادامه توضیح داد: هماهنگی‌های لازم را برای نمایش فیلم «33 روز» ساخته جمال شورجه انجام دادیم تا این فیلم  که موضوع جنگ 33 روزه را دارد در چهار سالن سینما به صورت رایگان برای شرکت‌کنندگان در راهپیمایی که بلیت‌های رایگان را از غرفه «سینما سنگر مبارزه با صهیونیست» دریافت می‌کنند ساعت 22 به تماشای فیلم در پردیس‌های ملت و آزادی همچنین سینما فلسطین و فرهنگ بنشینند.

صادقی درباره حضور هنرمندان در این غرفه در روز راهپیمایی قدس گفت: تاکنون حضور جمال شورجه، پرویز شیخ طادی ، فرج الله سلحشور ، محمد قهرمانی، حمید بهمنی، امین زندگانی ، محمد جواد جعفرپور  قطعی شده است.

وی درباره ادامه این طرح در سالهای بعد گفت: تلاش می‌کنیم با حمایت مسئولین این طرح در سالهای آتی به صورت جشنواره در پنج یا سه روز به صورت گسترده‌تر انجام شود. در این طرح موسسه تصویر شهر، مدیران پردیس‌ها و مدیران سینماها به ما کمک کردند.
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار