امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30401
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 66
منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به روز ...

منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به روز جهانی قدس و خلق حماسه سیاسی دیگری در این روز، اظهار داشت: قطعاً اراده مسئولان و مقامات کشورمان به این سمت است که با استفاده از ظرفیت روز جهانی قدس و خشم انقلابی ملت نسبت به دولت غاصب صهیونیستی می‌شود از این روز به عنوان یک ظرفیت برای خلق حماسه سیاسی استفاده کرد.
 
وی افزود: موتور متحرک حرکت فلسطینی‌ها و بیداری اسلامی ملل منطقه، خشم جهانی است که در روز قدس توسط ملت‌های مسلمان به نمایش گذاشته می‌شود، از سوی دیگر، این خشم انقلابی برای دشمنان فلسطین اشغالی و دولت غاصبی مانند رژیم صهیونیستی یک عامل بازدارنده بسیار محکم و قوی خواهد بود.
 
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه یادآور شد: امیدوارم انشاءالله با سازماندهی و غنی‌سازی این حرکت‌ها بتوانیم یک حرکت بزرگ اسلامی را در کشور ساماندهی کنیم که هدف نهایی و غائی آن آزادسازی قدس شریف و سرزمین‌های اشغالی و اسقاط دولت غاصب صهیونیستی باشد.
 
وی همچنین با اشاره به اقداماتی که سازمان‌های بین‌المللی مانند سازمان حقوق بشر می‌توانند درباره تحقق این آرمان‌خواهی داشته باشند، تصریح کرد: باید بدانیم سازمان‌های بین‌المللی دلشان به حال این مردم نخواهد سوخت، آنان به دنبال کمک به رژیم صهیونیستی هستند، ما باید این مسئله را ببینیم و خودمان را فریب ندهیم.
 
منصور حقیقت‌پور در خاتمه خاطرنشان کرد: هیچ امیدی برای آزادسازی سرزمین‌های اشغالی فلسطین به سازمان‌های بین‌المللی نیست، باید در ساختار دستگاه‌های بین‌المللی تجدیدنظری صورت گیرد، «اراده مردم مسلمان جهان» عروس میدان آزادسازی فلسطین و قدس شریف است.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها