امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30407
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به برگزاری راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، تبلیغات فرهنگی متناسب با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به برگزاری راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، تبلیغات فرهنگی متناسب با این روز به منظور هویت بخشی به سیمای شهر در سطح شهر اکران شد.

به مناسبت فرارسیدن این روز سازمان زیباسازی شهر تهران با اکران پیام‌های مناسبتی و فرهنگی مرتبط با مقاومت ملت فلسطین، همراه با شهروندان تهرانی، به گرامیداشت روز جهانی قدس می پردازد.

تهیه جملات قصار روز قدس برای اکران در سطح شهر بر روی سازه‌های تبلیغی، تهیه طرح‌های ویژه روز قدس جهت اکران بر روی سازه‌های سطح شهر: 20 وجه عرشه پل، 10 وجه بیلبورد و 100 وجه پرتابل، اکران طرح‌های روز قدس بر روی نرده‌های دانشگاه تهران، نصب بنر مربوط به محل دپو و مبادی سرویس رسانی اتوبوس‌های شرکت واحد برای روز قدس، تهیه پلاکاردهای روز قدس برای شرکت‌کنندگان در راهپیمایی، نصب 100 وجه داربست‌ حاوی طرح‌های روز قدس در مسیر راهپیمایی روز قدس از جمله فعالت های سازمان زیباسازی شهر تهران برای گرامیداشت روز قدس و اعلام همبستگی با مقاومت مردم فلسطین است.

لازم به یادآوری است تمامی ادارات زیباسازی مناطق 22گانه شهرداری نیز به عنوان بازوهای اجرایی سازمان زیباسازی شهر تهران با اکران تبلیغات فرهنگی در سطح شهر به گرامی داشت روز جهانی قدس خواهند پرداخت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها