امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۲۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3041
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۲
تعداد بازدید: 163
به گزارش فارس به نقل از شبکه راشاتودی، 6 انفجار مهیب چهارشنبه شب، در یک قایق حامل سوخت در «موبیل» ایالت آلاباما آمریکا به وقوع پیوست که سه نفر زخمی ...

به گزارش فارس به نقل از شبکه راشاتودی، 6 انفجار مهیب چهارشنبه شب، در یک قایق حامل سوخت در «موبیل» ایالت آلاباما آمریکا به وقوع پیوست که سه نفر زخمی شدند.

منطقه اطراف کارخانه کشتی‌سازی موبیل تخلیه شده است زیرا آتش‌نشان‌ها نتوانستند شعله‌های آتش را مهار کنند و امیدوارند که بتوانند هرچه سریع‌تر آتش را مهار کنند.

اولین انفجار در یک قایق حامل گاز طبیعی در منطقه شرقی رود «موبیل» در حدود ساعت 20:30 به وقت محلی به وقوع پیوست که تلفاتی نداشت و تنها 3 نفر از اعضای کابین کشتی دچار جراحات سوختگی شدند.

مقامات موبیل گزارش دادند که درست لحظاتی بعد از وقوع انفجار اول، 4 انفجار دیگه با فاصله‌های بسیار اندکی از یکدیگر به وقوع پیوست و انفجار چهارم زمانی رخ داد که گزارشگر فاکس 10 در حال گزارش وقوع حادثه بود و یکی از قایق‌های منفجر شده، حامل صدها گالن گازوئیل بود.

انفجار پنجم و ششم حدود یک ساعت بعد از اولین انفجار رخ داد و بزرگترین قایق حامل سوخت منفجر شد و صدای مهیبی بلند شد.

قایق‌ها در کارخانه کشتی‌سازی «آستال» بودند و گاز طبیعی با انها حمل می‌شد و «استیو هافمن» سخنگوی آتش‌نشان‌های موبیل گفت که تا حدودی گاز طبیعی آنها تخلیه شده بود و انفجار اول زمانی رخ داد که اعضای کابین کشتی در حال خالی کردن کشتی‌‌ها بودند و آماده می‌شدند که گاز را حمل کنند.

بر اساس این گزارش، انفجارهای بعدی ورود آتش‌نشان‌ها به قایق و مهار آتش را غیرممکن کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها