امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30419
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، از روز دوشنبه گذشته در اردن و الجزائر دو مسابقه قرآن بین‌المللی با حضور دو تن از قاریان ایرانی آغاز به کار کرده ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، از روز دوشنبه گذشته در اردن و الجزائر دو مسابقه قرآن بین‌المللی با حضور دو تن از قاریان ایرانی آغاز به کار کرده است.

بنابر این گزارش در یازدهمین مسابقات حفظ، تلاوت و تفسیر قرآن کریم در اردن متسابقانی از 43 کشور از جمله مالزی، الجزائر، تونس، بحرین، عربستان و مراکش و ایران حضور دارند.

در این مسابقات که تا 27 رمضان ادامه خواهد داشت متسابقان در سه بخش حفظ کل قرآن کریم، حفظ 20 جزء قرآن کریم و حفظ ده جزء به رقابت می‌پردازند.

در همین حال در منطقه «المحمدیه» در پایتخت الجزائر نیز دهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم این کشور با حضور 49 متسابق از 66 کشور برگزار می‌شود.

کمیته داوران این مسابقات که همه ساله برای جوانان زیر 25 سال برگزار می‌شود و تا 26 رمضان ادامه خواهد داشت شامل 5 داور از الجزائر، لبنان و اردن است.

به گزارش فارس در مسابقات بین‌المللی قرآنی اردن «محمد خاکپور» و در مسابقات بین‌المللی قرآن الجزائر نیز «پیمان ایازی» حاضر شده‌اند.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها