امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30426
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 176
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، متن پیام آیت‌الله محمدرضا مهدوی‌کنی به مناسبت روز قدس به شرح زیر است: بسمه ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، متن پیام آیت‌الله محمدرضا مهدوی‌کنی به مناسبت روز قدس به شرح زیر است:
بسمه تعالی
مردم آگاه ایران اسلامی
روز قدس روز رهایی مسلمان از چنگال صهیونیسم بین الملل است؛ روز جهانی قدس روز پاسداشت بیش از نیم قرن مقاومت و مبارزه ملت مظلوم فلسطین است.

روز جهانی قدس روز فریاد آزادی خواهی و گرامیداشت خون هزاران شهید و یادآور رنج‌ها و مرارت‌های میلیون‌ها آواره فلسطینی است.

روز جهانی قدس روز بزرگداشت امام خمینی(ره) به عنوان پرچمدار مبارزه با استبداد جهانی و صهیونیسم بین‌الملل است هم او بود که در روزهای آغازین نهضت اسلامی ملت ایران دو موضوع را هدف قرار داد:
1.مظالم آمریکا در ایران و جهان

2.ستم ها و جنایات رژیم اشغالگر قدس به عنوان یک رژیم نامشروع در قلب کشورهای اسلامی.
ملت بزرگ ایران

امروز که بیداری اسلامی استبداد و استعمار خارجی را در کشورهای اسلامی هدف قرار داده است مسلمانان مدیون شجاعت و بصیرت و هوشیاری امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است. 

هم او بود که همگان را دعوت به جهاد و مقاومت علیه تبهکاران اسرائیل غاصب کرد؛ هم او بود که بذر بیداری را در بلاد اسلامی کاشت و امروز ما شاهد ثمره این مقاومت و مبارزه و تعمیق آن در جهان اسلام هستیم.
مسلمانان جهان 

قدس قبله نخستین و حرم دوم مسلمانان جهان است ما در هیچ شرایطی نمی توانیم آن را در چنگال صهیونیسم جنایتکار تا ابد غضب شده تلقی کنیم برای رهایی قدس شریف و کوتاه کردن دست کفار و مشرکین از این حرم شریف نباید از هیچ کوششی فروگذار کنیم.

جنگ 22 روزه حزب الله و 22 روزه حماس نشان داد قدرت صهیونیسم و افسانه شکست ناپذیری آن یک توهم است و اگر همت کنیم می‌توانیم ریشه فساد و تباهی تروریست‌های اسرائیلی را در منطقه و جهان با بسیج دنیای اسلام از بیخ و بن پر کنیم.
آزادگان جهانی
روز قدس یک روز جهانی است روز مقابله مستضعفین با مستکبرین، روز پاسداشت کرامت و آزادی انسانی، روز مقابله با ابر قدرتها، روز بیداری و هوشیاری، روز رهایی از قید اسارت و بردگی قدرت های شیطانی و بالاخره روز پیوستن به خدا و اتکا به قدرت لایزال الهی است.

باید این روز بزرگ را گرامی بداریم و عظمت آن را به گوش جهانیان برسانیم امسال نیز آمریکا در غفلت و سردرگمی اعراب و برخی رهبران خود فروخته جهان اسلام دور تازه‌ای از گفتگوهای سازش را مدیریت می کند که با لطف خداوند متعال این تلاش‌ها، همانند گذشته با شکست و ناکامی روبه رو خواهد شد و خط مقاومت جهاد و پایداری مقابل رژیم اشغالگر قدس پرقدرت‌تر از همیشه در برابر این سازش خواهد ایستاد.

مسلمانان در روز جهانی قدس امسال چنین تلاش های مذبوحانه ای را محکوم خواهند کرد و اجازه خیانت و پا کردن بیش از نیم قرن جنایات رژیم صهیونیستی را به احدی نخواهند داد.

اینجانب و نیز اعضای معزز مجلس خبرگان رهبری با گرامی داشت روز قدس همپای میلیون ها مسلمان در سراسر ایران و جهان به خیابان ها خواهیم آمد و جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی را در حل ملت مظلوم فلسطین محکوم می کنیم و از خداوند بزرگ آزادی قدس شریف را مسئلت می نماییم.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
محمدرضا مهدوی کنی
رئیس مجلس خبرگان رهبری

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها