امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۸:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30438
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 26
جواد کریمی‌قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ با بیان اینکه در ...

جواد کریمی‌قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ با بیان اینکه در شرایط کنونی که تحولات بزرگی در جهان اسلام رخ داده است بیداری اسلامی مورد تهدید همه‌جانبه رژیم صهیونیستی و آمریکا قرار گرفته، گفت:‌ بحث مذاکرات سازش را آمریکایی‌ها مدیریت می‌کنند و غزه که با انقلاب مردم مصر پشت و پناهی پیدا کرده بود، بار دیگر تنها شده است.

وی افزود: در کشور سوریه برای شکستن خط مقاومت یک فتنه جهانی شکل گرفته و اتحادیه اروپا مصداق مقاومت یعنی حزب‌الله لبنان را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده است و در کشور عربستان نیز مسلمانان مبارز سرکوب می‌شوند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه موارد ذکر شده حاکی از فعال بودن جبهه باطل با محوریت رژیم صهیونیستی با حمایت بی‌چون و چرای آمریکا است، خاطرنشان کرد: برگزاری روز قدس در چنین ایامی پاسخی قوی، روشن و مقتدرانه امت اسلامی به همه این توطئه‌ها خواهد بود.

کریمی‌قدوسی در ادامه با بیان اینکه مسلمانان می‌توانند از فرصت روز قدس استفاده کرده و تهدیدات دشمن را به فرصت‌های بزرگ تبدیل کنند، گفت: این فرصت بزرگ شکل‌گیری جبهه مقاومت در تمام کشورهای اسلامی با همان خلوصی که در حزب‌الله لبنان دیده می‌شود است.

وی در پایان تاکید کرد:‌ حضور ملت ایران که همیشه سرمشق و الگوی خط مقاومت در دنیا و حمایت از فلسطین مظلوم با آرمان آزادسازی قدس شریف بوده است، قطعا در جمعه آخر ماه مبارک رمضان می‌تواند بار دیگر روح همبستگی را در بین ملت‌های مسلمان افزون‌تر کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها