امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۰۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30441
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 69
ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به در پیش ...

ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به در پیش بودن راهپیمایی روز قدس گفت: بعد از حضور حماسی مردم شریف ایران اسلامی در انتخابات 24 خرداد اکنون زمان خلق حماسه دیگری از سوی ملت است.

وی اضافه کرد: در ایام فعلی که استکبار جهانی به دنبال تامین منافع و خواست رژیم اشغالگر قدس است حضور مسلمانان جهان به خصوص مردم ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس برای دفاع از آرمان فلسطین معنا، مفهوم و پیام مهمی برای آنان خواهد داشت.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، حضور مسلمانان در راهپیمایی روز قدس را عبادت سیاسی دانست و گفت:‌ برگزاری پرشور راهپیمایی روز قدس اتحاد اسلامی را به جهانیان نشان می‌دهد؛ البته همدردی با ملت مظلوم فلسطین و تقابل را رژیم صهیونیستی از دیگر اهداف این راهپیمایی است.

صادقی حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی روز قدس را موجب تقویت روحیه دوستداران انقلاب اسلامی و ایجاد رعب و وحشت دشمنان اسلام و انقلاب دانست و گفت: دشمنان اسلام به دنبال اختلاف‌افکنی بین مسلمانان هستند به همین دلیل بایستی مسلمانان با هوشیاری خود و حضور در صحنه وحدت و اتحادشان را به نمایش بگذارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار