امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30442
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 70
محمدجواد حق‌شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره  روز قدس امسال ...

محمدجواد حق‌شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره  روز قدس امسال اظهار داشت: روز قدس یادگار ماندگاری از امام بزرگوار و بنیان‌گذار انقلاب اسلامی است که در واقع ریشه در ستم‌ستیزی ایرانیان، مسلمانان و شیعیان در طول تاریخ داشته و دارد.

حق‌شناس با بیان اینکه جمعه آخر ماه رمضان به عنوان روز قدس که به پیشنهاد مرحوم آیت‌الله طالقانی و موافقت حضرت امام نام‌گذاری شد از ابتدای انقلاب تا کنون به یک نماد وحدت‌آفرین بین مسلمانان تبدیل شده است، گفت: مسلمانان در روز قدس فریاد خود را بر سر ظالمانی که باعث آواردگی میلیون‌ها فلسطینی شده‌اند بر می‌آورند.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تأکید کرد: طبیعتاً گرامیداشت روز قدس فرصتی را فراهم می‌کند تا افکار عمومی به این باور برسند که تداوم رفتار صهیونیست‌ها در بیش از 6 دهه گذشته با هیچ‌کدام از مبانی انسانی، اخلاقی و حقوقی همسویی ندارد.

وی تصریح کرد:‌انتظار بر این است که مردم دنیا و به ویژه مسلمانان و تمام انسان‌های آزاده به خود آمده و با این ستم مستمر مخالفت کنند.

حق‌شناس در پایان با اشاره به لزوم تحریم کالاهای صهیونیستی تصریح کرد: مقابله و مخالفت با رفتارهای رژیم غاصب اسرائیل در سخن و شعار به نتیجه نمی‌رسد بلکه باید از تمام ابزارهای قانونی که دارای پیام روشنی است علیه این رژیم استفاده کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار