امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30455
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، به مناسبت ماه مبارک رمضان، مراسم اعتکاف دانش‌آموزی با هدف «تربیت انسانی موحد، متعهد به مسئولیت و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، به مناسبت ماه مبارک رمضان، مراسم اعتکاف دانش‌آموزی با هدف «تربیت انسانی موحد، متعهد به مسئولیت و وظایف در برابر خود و دیگران»، «ارتقای معرفت و بصیرت دینی برای رشد و تعالی معنوی و اخلاقی دانش‌آموزان»، «پاسخگویی به سؤالات دینی و شبهات مذهبی نوجوانان و جوانان» و «تعمیق تقوای الهی و مهارت خویشتنداری» برگزار می‌شود.

مخاطبین این طرح «دانش‌آموزان دختر و پسر دوره تحصیلی متوسطه»، «دانش‌آموزان پسر عمره‌گزار در راستای تداوم سفر معنوی عمره» و «اعضای تشکل‌های دانش‌آموزی پیشتازان، فرزانگان، اعضای بسیج دانش‌آموزی و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، اعضای شاخه دانش‌آموزی هلال احمر، اعضای شورای دانش‌آموزی، اعضای کانون‌های فرهنگی ـ تربیتی و سایر دانش‌آموزان مستعد و علاقه‌مند به آشنایی با معارف اسلامی و احکام دینی» هستند.

اعتکاف دانش‌آموزی در سطح کشور در ۳۹۳ مسجد برگزار می‌شود که ۲۰۷ مسجد ویژه دختران و ۱۸۶ مسجد ویژه پسران پیش‌بینی شده است که از ساعت ۲۲ امشب آغاز می‌شود و تا شنبه ۱۲ مرداد ادامه دارد.

در این سه روز متناسب با ظرفیت دانش‌آموزان برنامه‌های عبادی، سخنرانی، حتم قرآن، فرهنگی و تربیتی پیش‌بینی شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها