امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۱۹:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3048
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۲
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، بهرام عین‌اللهی در حاشیه برگزاری چهلمین آزمون دستیاری تخصصی در پردیس همت افزود: این آزمون بزرگترین امتحان علمی ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، بهرام عین‌اللهی در حاشیه برگزاری چهلمین آزمون دستیاری تخصصی در پردیس همت افزود: این آزمون بزرگترین امتحان علمی کشور است و به دلیل اهمیت آن، توجه داوطلبان بیشتر می‌شود.
وی ادامه داد: در برگزاری این آزمون از سخت افزار و نرم‌افزارهای جدیدی که برای این آزمون راه‌اندازی کرده‌ایم، بهره گرفتیم و از نظر علمی بهترین اساتید دانشگاه که طراح سؤالات بورد تخصصی هستند، برای این آزمون دعوت کرده‌ایم تا سؤالات را طراحی کنند.
عین ‌اللهی گفت: ساعت 18 بعدازظهر امروز، کلید سؤالات را بر سایت سنجش آموزش پزشکی قرار می‌دهیم و نتایج اولیه آزمون، خردادماه اعلام می‌شود و داوطلبان 3 روز حق اعتراض دارند.
معاون آموزشی وزیر بهداشت با اشاره به اینکه نتایج نهایی، نیمه دوم تیرماه اعلام می‌شود، افزود: داوطلبان در 100 رشته محل می‌توانند انتخاب خود را داشته باشند و از نظر توزیع ظرفیت، برخی از رشته‌ها را کاهش و برخی دیگر را براساس نیاز سنجی افزایش داده‌ایم.
عین‌اللهی گفت: در برخی رشته‌ها مانند اطفال و داخلی افزایش نداشته‌ایم اما ظرفیت رشته جراحی، اعصاب و ارتوپدی را زیاد کرده‌ایم.
وی ادامه داد: سهمیه مناطق محروم نیز با مصوبه مجلس تعیین خواهد شد تا براساس آن داوطلبان رشته خود را انتخاب کنند و به استانهای محروم فرستاده شوند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها