امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۰۰:۰۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 305
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 291
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود از سمنان به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، عباس رهی در دیدار مدیران دستگاه‏های اجرایی استان و کارکنان استانداری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود از سمنان به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، عباس رهی در دیدار مدیران دستگاه‏های اجرایی استان و کارکنان استانداری سمنان در سالن یادگار امام استانداری اظهار امیدواری کرد: در سال 92به گزارش خبرگزاری پیروان موعود از سمنان به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، عباس رهی در دیدار مدیران دستگاه‏های اجرایی استان و کارکنان استانداری سمنان در سالن یادگار امام استانداری اظهار امیدواری کرد: در سال 92 با رهبری‏های حکیمانه مقام معظم رهبری و حضور بی‏نظیر مردم هم‏چنان‏که در سال گذشته انقلاب اسلامی راه خود را ادامه داد، در سال جاری نیز از پیچ‏های خطرناک به سلامت عبور کند.

رهی همچنین با اشاره به حماسه سیاسی مورد نظر مقام معظم رهبری گفت: با حضور گسترده و باشکوه مردم در پای صندوق‏های رأی حماسه بزرگ سیاسی در کشور خلق خواهد شد.

وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی مردمی باهوش، هوشیار، آگاه و بابصیرت هستند و هر زمان که انقلاب اسلامی خواستار حضور در صحنه‏ها باشند، مردم در تبعیت از آرمان‏های  شهدا، امام راحل و پیروی از ولایت فقیه به صحنه خواهند آمد.

در این دیدار که معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سمنان هم حضور داشت، مدیران و کارکنان مطالبی را بیان کردند.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا 24 خرداد ماه امسال در سراسر کشور برگزار می‌شود.
انتهای پیام/2249/غ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها