امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30534
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۱
تعداد بازدید: 76
بیژن مقدم مدیرمسئول روزنامه جام جم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به روز جهانی قدس اظهار داشت: ...

بیژن مقدم مدیرمسئول روزنامه جام جم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به روز جهانی قدس اظهار داشت: ‌یکی از مهمترین ویژگی‌های روز قدس امسال همزمانی آن با موج بیداری اسلامی است.

مدیرمسئول روزنامه جا‌م‌جم تصریح‌کرد: درست است که در ایران فریاد حمایت از فلسطین و بزرگداشت روز قدس به بیش از 30 سال می‌رسد و امام خمینی(ره) این فریاد را سر دادند، اما این جریان بعد از گذشت 34 سال از انقلاب اسلامی امروز به به یک نهضت جهانی تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه کشورهای مختلف در حمایت از فلسطین و با عنوان روز قدس، روزی که امام(ره) آن را نام‌گذاری کردند این مراسم را برگزار می‌کنند، افزود: در کشورهای اسلامی این حساسیت بیشتر است و امیدواریم با کار تبلیغاتی و رسانه‌ای این جریان حمایت از فلسطین را در همه کشورهای اسلامی نظیر مصر که عملاً در خدمت دیکتاتوری مبارک و رژیم صهیونیستی بوده، شاهد باشیم.

مقدم در پایان خاطرنشان کرد: فریاد روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان در سراسر کشور نشان می‌دهد ما قدس را تا رسیدن به حقوق حقه خود هرگز فراموش نمی‌کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار