امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30535
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۱
تعداد بازدید: 49
محمد صفری سردبیر روزنامه سیاست‌روز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص روز قدس به عنوان روز ...

محمد صفری سردبیر روزنامه سیاست‌روز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص روز قدس به عنوان روز بین‌المللی اسلام اظهار داشت: روز قدس به واسطه دوراندیشی و ابتکار سیاسی حضرت امام(ره) در 34 سال پیش در جمعه آخر ماه رمضان شکل گرفت و از آن سال به بعد هر سال بر اهمیتش افزوده شد.

صفری با تأکید بر اینکه راهپیمایی‌های روز قدس فشار مضاعفی را بر پیکره رژیم صهیونیستی وارد کرد و این رژیم را در افکار عمومی جهان در تنگنا قرار داد، تصریح کرد: این فشارها باعث شد که حمایت غرب و آمریکا از رژیم جعلی صهیونیستی افزایش یابد.

این فعال رسانه‌ای ادامه داد: در حال حاضر کشورهای اسلامی منطقه به واسطه خیزش اسلامی و سیاست‌های ضد صهیونیستی ملت‌هایشان مورد توجه کشورهای غربی و رژیم صهیونیستی قرار گرفته‌اند چرا که آنها درصددند از روند این انقلاب‌ها جلوگیری کرده و آن را مانند مصر به یک جنگ داخلی تبدیل کنند.

وی با اشاره به لزوم تحریم کالاهای صهیونیستی و درباره اینکه این تحریم‌ می‌تواند به یک حماسه اقتصادی در بین کشورهای مسلمان تبدیل شود، گفت: ما هیچ رابطه اقتصادی و سیاسی با این رژیم جعلی نداریم اما  در تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی نقش اول را مردم کشورهای اسلامی دارند که خودشان می‌توانند به صورت خودجوش نهضت نخریدن محصولات صهیونیستی را ایجاد کرده و با تحریم گسترده آن تأثیر بسزایی در این زمینه داشته باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار