امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3055
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۲
تعداد بازدید: 202
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، سردار علی فضلی صبح امروز در آیین اختتامیه بیست و دومین جشنواره قرآنی بسیجیان در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، سردار علی فضلی صبح امروز در آیین اختتامیه بیست و دومین جشنواره قرآنی بسیجیان در سالن ولایت اردبیل اظهار داشت: امروز همزمان با برگزاری این مسابقات 5 اردیبهشت را پاس می‌داریم که در چنین روزی ملت ایران با رهبری فکورانه امام راحل (ره) و به فضل الهی توانست دشمن را در صحرای طبس بی‌آبرو کند تا آنها نتوانند علیه انقلاب اسلامی دد‌منشی و هلاکتی را روا دارند.

وی پیروزی ملت ایران در حادثه طبس را نتیجه ذوب شدن امام و امت در قرآن ناب و مفاهیم دینی توصیف کرد و یادآور شد: مردم ما در 35 سال گذشته تمام قله‌های سخت،‌ سنگین و ناشدنی را با عزم و اراده آهنین خود فتح کردند و امروز نیز در جبهه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی نیاز به این عزم راسخ داریم.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین ‌با یادآوری اینکه بسیج در صحنه مقابله با تمام شیطنت استکبار در صحنه حاضر بوده و سعی می‌کند با ایمان و نور برگرفته از قرآن دشمنان را مفتضحانه به شکست بکشاند، تصریح کرد: امروز حال و هوای معنوی و قرآنی در کشور سایه انداخته و در سایه همین شرایط است که جامعه ما و این انقلاب به الگویی برای تمام آزادیخواهان جهان تبدیل شده است.

فضلی سه رکن انقلاب اسلامی را قرآن، عترت و مردم توصیف کرد و افزود: در سایه این سه عنصر حاکمیت ولایت فقیه در این کشور ساری و جاری شده و نائب امام عصر (عج) امروز مقتدرانه هدایتگری این امت را بر عهده گرفته است.

این مسئول بیان داشت: بعد از پیروزی انقلاب امام و امت امام با مجاهدت بی‌نظیر خود توانست نور و مبانی قرآنی را احیا کند به طوری که در سایه همین عزت قرآنی ما هم در اوایل انقلاب و هم دفاع مقدس توانستیم بر دشمنان غلبه کنیم.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: اگر امروز ملت ایران برابر مستکبران بی‌دین ایستاده و توانسته در سایه قرآن و ولایت بر همه طاغوتیان غلبه کند به خاطر عظمت و نور این کلام الهی است که بیش از گذشته ملت ما را از خطرات و آسیب‌ها مصون نگه داشته است.

فضلی بصیرت برگرفته از قرآن را بصیرت عزت‌آفرین و پیروزمندانه توصیف کرد و ادامه داد: امروز هجمه‌های سنگینی را علیه قرآن و عترت پاک رسو‌ل‌الله شاهد هستیم که در این راه مشقت‌بار حفظ مبانی قرآنی از ضروریات است.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، وی در پایان سخنان خود فعالیت کانون‌های فرهنگی – تربیتی شجره طیبه صالحین را از اهداف مبارک بسیج مستضعفین در توسعه و تعمیق مبانی قرآنی توصیف کرد و گفت: امروز با هدایت عالمانه علما، روحانیون و مراجع تقلید و ائمه جمعه و جماعات شاهد بست و گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه هستیم که در زندگی و حرکت عمومی ما این امر تحققی عینی پیدا کرده است.
انتهای پیام/62001/ش‌30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها