امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30563
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند، یک کاروان خودروهای افراد مسلح به همراه تجهیزات ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند، یک کاروان خودروهای افراد مسلح به همراه تجهیزات و مهمات نظامی موجود در آنها را پس از هدف قرار دادن منهدم کنند.

این مهمات برای تحکیم موقعیت گروه‌های مسلحی ارسال می‌شد که که در روستاهای «منگ»، «حندرات» و ساختمان مرکز تحقیقات کشاورزی حلب و اطراف زندان مرکزی این استان مستقر شده‌اند.

همچنین گزارش شده است که یگان‌های ارتش سوریه یک کاروان دیگر خودروهای افراد مسلح را به همراه تجهیزات و مهمات نظامی‌اشان در محور ریف جنوب غربی حلب و به طور مشخص در منطقه «خان العسل» هدف قرار دادند.

در حالی‌که یک کاروان دیگر خودروها افراد مسلح مجهز به تیربارهای سنگین و نیمه سنگین نیز در منطقه «دارة عزة» و «الدانة» هدف قرار گرفت که این کاروان نیز قرار بود، راهی خان العسل شود.

از سوی دیگر گزارش شده است که نیروهای ارتش سوریه تلاش افراد مسلح برای حمله به «کاخ دادگستری» و «هتل الکارلتون» در بخش قدیمی شهر حلب را دفع کرده و به شدت با گروه‌های مسلح درگیر شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها