امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 16
۰۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30570
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 206
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، مراسم تشییع حسین منصور کاظم با حضور گسترده و قابل توجه شهروندان در شهر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، مراسم تشییع حسین منصور کاظم با حضور گسترده و قابل توجه شهروندان در شهر "مالکیه" برگزار شد.

پایگاه جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین اعلام کرد: "حسین منصور کاظم" جوان 33 ساله بحرینی پس از آنکه در اقدامی ظالمانه از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شد؛ بر اثر واژگونی خودروی امنیتی جان خود را از دست داد؛ در این حادثه دو نیروی امنیتی بحرینی نیز زخمی شدند.

جمعیت وفاق تأکید کرد: این حادثه در حالی اتفاق می‌افتد که نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه با در پیش گرفتن رفتاری جنون آمیز در بحرین، بدون توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی به طور جنون آمیزی اقدام به تردد در خیابان‌ها و مناطق شلوغ شهرها می‌نمایند و هیچ توجهی به عابران پیاده یا چراغ قرمز تقاطع‌ها ندارند.

نیروهای امنیتی بحرینی به نظر می‌رسد سیاست امنیتی تدوین شده از سوی مقامات آل خلیفه را برای ارعاب شهروندان در پیش گرفته‌اند.

جمعیت وفاق افزود: بازداشت‌های ظالمانه شهروندانی که از این رفتار نیروهای امنیتی شکایت کرده‌اند، نشان دهنده آن است که رژیم آل خلیفه به دستگاه‌های امنیتی این کشور برای تضییع حقوق شهروندان اختیارات کامل داده‌اند.

شماری از قربانیان حوادث رانندگی در بحرین در مراکز پلیس از اینگونه اقدامات و رفتارهای نیروهای امنیتی شکایت کرده‌اند. اما این شهروندان پس از ارائه این شکایت‌ها از سوی نهادهای امنیتی بازداشت و یا از کار برکنار شده‌اند و رفتارهای غیرقانونی متعددی در تعامل با آنها اعمال شده و می‌شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها