امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۴:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30598
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۳
تعداد بازدید: 157
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نوار غزه، جنبش جهاد اسلامی فلسطین طی فراخوانی از نیروها و گروه‌های فلسطینی و همچنین ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نوار غزه، جنبش جهاد اسلامی فلسطین طی فراخوانی از نیروها و گروه‌های فلسطینی و همچنین فلسطینیان ساکن نوار غزه خواست تا در تظاهرات روز جهانی قدس و فعالیت‌هایی که برای این روز در نوار غزه نظر گرفته شده، مشارکت کنند.

براساس هماهنگی‌های صورت گرفته بین گروه‌ها و نیروهای فلسطینی قرار است، در این روز تظاهرات بزرگی از مرکز نوار آغاز شود.

«احمد المدلل»، یکی از رهبران جنبش در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نوار غزه اعلام کرد که این جنبش با تمام قوا در این راهپیمایی شرکت خواهد کرد تا این پیام را به دشمن صهیونیستی و حامیان این رژیم برساند که قدس همچنان در راس اولویت‌های نیروهای مقاومت و گروه‌های سیاسی فلسطینی قرار دارد.

این رهبر جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ادامه افزود که هدف دیگر حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس رساندن این پیام به جهانیان و رژیم صهیونیستی و حامیان آن است که جهان اسلام و عرب همچنان به حق اصیل خود در قدس اشغالی پایبند و وفادار است و تلاش‌های صورت گرفته برای یهودی سازی این شهر و از بین بردن نمادهای تاریخی، مذهبی و باستانی عربی آن هیچ‌گاه نمی‌تواند تاریخ ریشه دار آن را محو و تحریف کند.

المدلل در ادامه بر ضرورت حضور فعال تمام مسلمانان جهان در این تظاهرات‌ برای رساندن صدای حق و حقیقت به گوش جهانیان تاکید کرد.

این رهبر جنبش جهاد اسلامی با تقدیر از جمهوری اسلامی ایران و موضع مسئولانه آن نسبت به این قضیه مقدس، ابراز امیدواری کرد که کشورهای عربی و اسلامی نیز موضع جسورانه‌تری را در قبال قضیه فلسطینی اتخاذ کنند.

المدلل همچنین با تقدیر از رسانه‌های مسئول که اطلاع رسانی در خصوص قضیه فلسطینی را همواره یکی از مهمترین وظایف خود دانسته‌اند در این باره به شکلی ویژه از فعالیت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تشکر کرد که همواره سهم بسزایی در برملا کردن جنایات رژیم صهیونیستی و نژاد پرستی این رژیم داشته است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها