امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30611
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۳۳
تعداد بازدید: 53
محمد ابراهیم شریعتی مدیر انتشارات عرفان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس‌ از انتشار کتاب دو کتاب جدید این نشر با همکاری فرهنگستان هنر خبر داد ...

محمد ابراهیم شریعتی مدیر انتشارات عرفان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس‌ از انتشار کتاب دو کتاب جدید این نشر با همکاری فرهنگستان هنر خبر داد و گفت: کتاب اول «هنر در افغانستان» نام دارد که ترجمه کتاب انگلیسی با همین نام نوشته بنجامین رونالد معروف ترین استاد تاریخ در دانشگاه‌های آمریکا است.

وی افزود: این کتاب به بررسی بخشی از آثار موزه ملی کابل می‌پردازد و شامل آثار هنری مثل سکه، مجسمه، کارهای سلطنتی  دوره کوشانیان و بعد از کوشانیان می‌شود.

شریعتی درباره مترجم کتاب هم گفت: عبدالله محمدی این کتاب را به فارسی برگردانده است و قرار است این کتاب در 5 هزار نسخه با همکاری فرهنگستان هنر به مناسبت برگزاری سال 2013 «غزنی؛ پایتخت فرهنگی جهان اسلام» منتشر شود.

مدیر انتشارات عرفان همچنین از انتشار مشترک نسخه‌ای از کشف المحجوب با همکاری فرهنگستان هنر خبر داد و گفت: نسخه‌های متعددی از کشف المحجوب در دست است که این نسخه‌ای که ما در دست انتشار داریم، بهترین و سالم‌ترین نسخه از این کتاب است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها