امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۲۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30634
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۲
تعداد بازدید: 69
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، طرفداران محمد مرسی، رئیس جمهور برکنار شده مصر که خواهان بازگشت وی به قدرت هستند به رغم دستور امروز چهارشنبه ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، طرفداران محمد مرسی، رئیس جمهور برکنار شده مصر که خواهان بازگشت وی به قدرت هستند به رغم دستور امروز چهارشنبه دولت موقت مصر به نیروهای پلیس برای سرکوب تظاهرات کنندگان وعده دادند به اعتراضات خود ادامه دهند.

جهاد الحداد سخنگوی اخوان المسلمین در پاسخ به سوال خبرگزاری فرانسه درباره اینکه آیا آنها با نادیده گرفتن دستور دولت به وزیر کشور برای سرکوب تظاهرات، به اعتراضات خود ادامه می‌دهند، گفت: بله هیچ چیز تغییر نخواهد کرد.

این در حالی است که ریاست جمهوری موقت مصر امروز چهارشنبه تایید کرد که هیئت داوری اتحادیه آفریقا با محمد مرسی، رئیس جمهور برکنار شده این کشور که از سوم ژوئیه در مکانی مخفی نگهداری می‌شود، دیدار کرد.

آلفا عمر کوناره، رئیس جمهور سابق مالی و رئیس هیئت داوری اتحادیه آفریقا که به قاهره سفر کرده است نیز این خبر را تایید کرد.

مرسی دیروز سه شنبه برای نخستین بار پس از برکناری به مدت دو ساعت با کاترین اشتون، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به طور رسمی دیدار کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار