امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30647
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۳۱
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور اسلامی ایران در پایان آخرین جلسه هیئت دولت در ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور اسلامی ایران در پایان آخرین جلسه هیئت دولت در مشهد مقدس درباره مصوبات تصویب شده در این جلسه گفت: انشاءالله مصوبات از طریق دفتر هیئت دولت و در رسانه‌های استانی اعلام خواهد شد. گره‌هایی بود که خوشبختانه برطرف شد.

وی افزود: قرار شد تا منطقه آزاد اقتصادی شمال شرق که در منطقه سرخس قرار دارد، به منطقه ویژه اقتصادی تبدیل و لایحه آن به مجلس شورای اسلامی تقدیم شود.

رئیس جمهور درباره اختصاص اعتبارات به استان خراسان رضوی گفت: این هم جزو مصوبات دولت است منتهی دولت تصمیم می‌گیرد و بعضی‌ها مافوق دولت بار دیگر تصمیمی را اجرایی می‌کنند اما 2 سال است که بودجه تحت فشار است. مصوبه سر جای خود است و هرچقدر که درآمد حاصل شود ما آن را اختصاص خواهیم داد.

احمدی‌نژاد همچنین با اشاره به طرح‌هایی که وزارت راه و شهرسازی در اطراف حرم در دست اجرا دارد، گفت: این وزارتخانه با شرکتی که این طرح‌ها را انجام می‌دهد، شریک است و قرار شده تا سهم این وزارتخانه واگذار شود.

وی افزود: اما نظر مسئولان استانی این بود که اگر وزارت راه و شهرسازی از این طرح‌ها خارج شود ، کار ها دچار مشکل خواهد شد، بنابراین با مصوبه هیئت دولت مقرر گردید تا این واگذاری به تعویق بیفتد تا وزارتخانه بتواند مسئولیت‌های خود را در این باره انجام دهد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها