امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30657
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 47
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان بسیج کارمندان و ادارات کشور به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان بسیج کارمندان و ادارات کشور به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

بسیج کارمندان و ادارات طی این بیانیه ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس از مردم ایران اسلامی دعوت کرد تا با شرکت در راهپیمایی این روز، وحدت و انسجام اسلامی خود را با دیگر مسلمانان جهان به نمایش بگذارند.

در ابتدای این بیانیه آمده است: بار دیگر در آستانه روز جهانی قدس و یادگار همیشه جاوید امام راحل(ره) قرار گرفته‌ایم؛ روزی که ملت‌های مسلمان و ستمدیده جهان در حضوری یکپارچه و منسجم ریشه ظلم و تعدی را نشانه گرفته و با فریادهای کوبنده خود آمریکا و اسرائیل را به عنوان مصادیق آشکار متجاوزان به حریم انسانیت و اسلامیت اعلام کنند.

این بیانیه می‌افزاید: ما بسیجیان با اعتقاد به آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و پیروی از ولی‌امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) بر این باوریم که اسرائیل این غده سرطانی منطقه باید از صفحه روزگار محو شود و بر این اساس همواره به وظیفه و رسالت اسلامی خود در حمایت از مبارزات حق‌طلبانه مردم فلسطین ادامه داده و همگام با ملت و امت سلحشور ایران اسلامی در روز جهانی قدس در راهپیمایی سراسری ضداسرائیلی شرکت کرده و فریاد «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» سر خواهیم داد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار