امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30664
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 109
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در بیانیه بسیج فرهنگیان حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش به مناسبت روز قدس آمده است: روز جهانی قدس، روز جوشش و خروش ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در بیانیه بسیج فرهنگیان حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش به مناسبت روز قدس آمده است: روز جهانی قدس، روز جوشش و خروش یکپارچه و یکصدای جهان اسلام علیه اشغالگران و متجاوزان سفاک رژیم نامشروع و منحوس اسرائیل و استکبار جهانی است؛ روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی ایران و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی(ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام امّت اسلام در برابر استکبارجهانی است.

این بیانیه می‌افزاید: اگر امروز فریاد مردم مظلوم فلسطین بلند است، در غزه هنوز مردم در خانه‌های خود اسیرند و در مصر انقلابی طوفانی را تجربه می‌کنند و در بحرین و سوریه و میانمار و افغانستان و عراق و پاکستان هر روز مسلمانان قربانی می‌دهند همه و همه ناشی از دسیسه‌ها و کید استعمار جهانی و صهیونیست غاصب است که بیم آن دارند که روزی جهان اسلام به ید واحدی تبدیل شود و گلوی مظهر ظلم و فساد را بفشارد و جهان را از لوث وجود آنان پاک نماید؛ نماد این وحدت و انسجام روز جهانی قدس است. 

امسال در حالی به استقبال روز جهانی قدس می‌رویم که جهان اسلام بیش از پیش آماج توطئه‌ها و دسیسه‌های ناجوانمردانه استکبار جهانی و صهیونیست‌های غاصب قرار گرفته است؛ توطئه‌های صهیونیستی در کشورهای اسلامی و پاشیدن بذر نفاق بین آنان از بیم همین وحدت و انسجام جهانی است؛ وحدت جهان اسلام حقیقتی غیرقابل انکار است.

مسلمانان با پیروی از مفاهیم متعالی و بهره‌مندی از آموزه‌های ارزشمند اسلامی، استکبار جهانی را به چالش جدی خواهند کشید که آزادی سرزمین مقدس فلسطین در افق روشن آن است.

در ادامه این بیانیه آمده است: امروز فریاد رهایی قدس شریف از چنگال اشغالگران با همراهی همه آزادمردان  دنیا یک فریاد جهانی است که بنا به فرموده مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌‌ای «روز قدس یک روز بین‌المللی اسلامی و روز بزرگ و مهمّی است که ملت ایران و دیگر ملت‌های مسلمان، حرف حقی را که استکبار بیش ازشصت سال برای خاموش کردن آن سرمایه گذاری کرده بود، فریاد می‌کنند».

ما ایمان داریم عمر ظلم و بی‌عدالتی کوتاه و نصرت الهی نزدیک است و امروز پرخروش تر و کوبنده تر از همیشه فریاد عدالت خواهی و ظلم ستیزی سر خواهیم داد و طنین پرصلابت فریاد همیشگی ملت عزیز ایران و خشم خروشان مسلمین جهان که تبلور عقیده اسلام خواهی و آزادی طلبی است، آرامش و امنیت از دشمنان صلح و امنیت را خواهد ربود.

این بیانیه می‌افزاید: اکنون نیز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم همیشه در صحنه ایران، بار دیگر با سر دادن فریاد عدالت‌خواهی خود برای احقاق حقوق مسلمانان مظلوم فلسطین و دیگر کشورهای تحت ستم قرار گرفته، ثابت خواهند کرد همچنان به ارزش‌های انقلاب اسلامی خود پایبند و یار و یاور مظلومان جهان هستند و با انتخاب راه قیام، قصد مقابله با ستمگران را دارند.

بسیج فرهنگیان در لبیک به ندای حقیقت ‌مدارانه امام راحل(ره) و رهبری حکیمانه و بی بدیل انقلاب اسلامی ایران افتخار می‌کند که در قالب رزمندگان جنگ نرم دوشادوش همه آزادگان جهان یک بار دیگر صلابت وحدت وانسجام جهان اسلام را به رخ جهانیان کشیده و با شرکت در مراسم روز جهانی قدس همگام با امت اسلام  اعلام دارد:

1-تداوم پرشکوه و قهرمانانه راه امام خمینی(ره) در سایه رهبری‌های پرصلابت مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) تنها راه پیشبرد برای ملت ایران و ملت‌های مسلمان منطقه در راه کسب عزت و بازگرداندن مجد و عظمت به مسلمانان است.

2-وحدت وانسجام جهان اسلام ، افق روشنی است که ثمره مقدس دفاع از آرمان فلسطین و بازگشت روح عزت و عظمت به پیکره امت اسلامی خواهد بود.

3- ملت‌های مسلمان جهان با تأسی به ملت مسلمان ایران با بزرگداشت این روز، هر روز حلقه محاصره را بر رژیم جعلی و اشغالگر اسرائیل تنگ‌تر می‌نماید.

4- بزرگداشت روز قدس و آزادی قدس شریف امسال در شرایطی واقع شد که حامیان رژیم جعلی اسرائیل، (آمریکا و انگلیس) خود با مشکلات بزرگ اجتماعی و اقتصادی روبه‌رو هستندو نقاب از چهره تفرقه افکنانه آنها کنار رفته و هرروز هویت جعلی و منحوسشان بیشتر آشکار می شود.

5-کشورهای منطقه بدانند که  فرجام حمایت از استکبار زوال ونابودی است و این یک امتحان بزرگ است که عزت و ذلت آنان را در پیش خواهد داشت؛ تجربه حمایت از صدام وحامیانش علیه ایران اسلامی، نفوذ آنان در مصادره انقلاب مردم مصر و سایر کشورهای منطقه نشانگر آن است که باید با عبرت از گذشته و دست رد برسینه استکبارگران گذاشته، عزت ابدی را دنبال کنند که این خواست امت اسلام است.

6-به فضل الهی و با همت جوانان برومند این کشور تحریم بیش از سی ساله استکبار جهانی امروز تبدیل به فصل شکوفایی پیشرفت همه جانبه این ملت گردیده و با جهاد اقتصاد مقاومتی تحقق «ومکروا ومکروالله والله خیرالماکرین» خواهد بود.

انشاءالله به همین زودی با توکل و امید به وعده حقه الهی شاهد نابودی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل باشیم.

 نصر من الله و فتح قریب؛ از درگاه خداوند متعال عزت و عظمت بیش از پیش ملت‌های مسلمان و مردم سربلند و عزیز ایران اسلامی را خواهانیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها