امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30674
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 61
محمد حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: اولویت‌های پژوهشی وزارت ورزش و جوانان در سال 92 نهایی شد و فراخوان آن نیز اعلام شده است. وی ...

محمد حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: اولویت‌های پژوهشی وزارت ورزش و جوانان در سال 92 نهایی شد و فراخوان آن نیز اعلام شده است.

وی ادامه داد: نشست‌های علمی در راستای سند ساماندهی شاخص‌های جوانان برگزار شده است که در محور‌های 17 گانه، برنامه‌هایی را از بعد پژوهشی و مسائل حمایت و پشتیبانی مطالعاتی این حوزه‌ها برای دستگاه‌هایی که مسئول هستند انجام می‌شود.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: این برنامه‌ها به برخی استان‌ها ارسال شده است و در حالت کلی باید این سند پس از تصویب در شورای عالی جوانان از طرف نهاد ریاست جمهوری ابلاغ می‌شد که با توجه به اینکه در روزهای پایانی کار دولت دهم قرار داریم ابلاغ شاخص‌های ساماندهی امور جوانان باید در دولت یازدهم انجام شود.

حشن زاده تصریح کرد: شاخص‌های ساماندهی جوانان در شورای عالی جوانان تصویب شده است اما هنوز ابلاغ نشده است تا وزارتخانه بتواند آن را به دستگاه‌ها ابلاغ کند و هم اکنون این سند می‌تواند به عنوان یک برنامه عمل قرار گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها