امروز : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۰۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30679
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 84
«مجید میلاد» عضو دبیرخانه جمعیت الوفاق، بزرگ‌ترین گروه معارض بحرینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت که قضیه ...

«مجید میلاد» عضو دبیرخانه جمعیت الوفاق، بزرگ‌ترین گروه معارض بحرینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت که قضیه قدس و مشارکت در تظاهرات جهانی این روز مانع مذهب و طایفه‌گری ابداع شده از سوی برخی رژیم‌های منطقه‌ای و قدرت‌های بین المللی برای مشغول کردن ملل جهان، عربی و اسلامی به این قضایا شده است.

وی تاکید کرد که احیا و بزرگداشت روز جهانی قدس دلیلی قاطع بر این امر است که قضیه قدس همچنان مهمترین قضیه جهان اسلام و عربی است و این قضیه همچنان در راس قضایای سرنوشت ساز جهان عرب و اسلام است.

میلاد در ادامه افزود: قضیه قدس از جمله قضایای امت اسلامی و عربی است که هر قدر هم ملل عربی و اسلامی درگیر بحران‌های داخلی کشنده باشند، باز با این حال اهمیت خود را از دست نخواهد داد و این قضیه بالعکس موجب متحد و یکپارچه شدن صفوف در قبال آن می‌شود.

این معارض بحرینی به این نکته اشاره کرد که قدس سمبل اتحاد و یکپارچگی امت اسلامی و عربی و وحدت کلمه بین آنها از هر مشرب و مکتب فکری و ایدئولوژی سیاسی و مذهبی و مدنی است.

میلاد سخن خود را با این گفته به پایان رساند که به نظر من و پس از تعیین این روز جهانی هیچ‌گاه صدای امت عربی و اسلامی در عرصه بین المللی تا زمان آزادی قدس در گلو خفه نخواهد شد.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها