امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30691
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 75
فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به راهپیمایی ...

فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: ملت ایران در حمایت از ملت مظلوم فلسطین همواره در صحنه بودند و به حمایت خود نیز افتخار می‌کردند.

وی با بیان اینکه حمایت مردم ایران از فلسطین نشانه استکبار ستیزی آنان است، تصریح کرد: امام خمینی(ره) وقتی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به روز جهانی قدس نامگذاری کردند رژیم صهیونیستی به اکثر کشورها مراوده داشت اما امروز به برکت تدبیر امام راحل، صهیونیست‌ها در انزوای کامل قرار دارند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه روز قدس، یک روز جهانی است، تصریح کرد: از جمله برکات روز جهانی قدس، همصدایی و اتحاد ملت‌های مسلمان جهان است؛ در روز قدس تمام مسلمانان برای مقابله با رژیم صهیونیستی متحد و همدل می‌شوند.

آلیا گفت: ملت ایران که در انتخابات خرداد 92 حماسه بزرگ سیاسی خلق کرده بود در راهپیمایی روز جمعه نیز حماسه دیگر سیاسی خلق خواهد کرد تا در راستای منویات مقام معظم رهبری برای مقابله با صهیونیسم به وظایف خود عمل کرده باشد.

وی افزود: ملت ایران حضور در راهپیمایی روز قدس را یک نوع عبادت می‌دانند چراکه دفاع از مظلوم و مقابله با ظالم توصیه دینی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها