امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30701
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گروه اعزامی همخوانان و یک تن از حافظان کل قرآن کریم از جمهوری اسلامی ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گروه اعزامی همخوانان و یک تن از حافظان کل قرآن کریم از جمهوری اسلامی ایران، در برخی از مساجد شهر کابل به اجرای تواشیح و تلاوت قرآن کریم پرداختند.
به گزارش روابط عمومی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کابل،  گروه اعزامی همخوانان «معیاد خوزستان» و قاریان قرآن کریم به مناسبت ماه مبارک رمضان و به منظور پربارتر کردن فضای معنوی شب‌های قدر، در دومین شب از لیالی که همزمان با شب شهادت امام علی(ع) بود در برخی از مساجد شهر کابل به تلاوت قرآن و اجرای همخوانی پرداختند، که با استقبال بسیار گسترده مردم شهر کابل مواجه شد.

تلاوت قرآن کریم، همخوانی قرآن و اجرای تواشیح به زبان‌های فارسی و عربی از جمله برنامه‌های دیشب گروه اعزامی جمهوری اسلامی ایران بود.

لازم به ذکر است که گروه همخوانی معیاد خوزستان و قاری کل قرآن کریم به همت رایزنی فرهنگی کشورمان در کابل به افغانستان اعزام شده‌اند و در شب‌های دیگر نیز اجرای برنامه خواهند داشت.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها