امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30712
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه می‌گوید به پیروزی اطمینان داشته و همین اطمینان عاملی برای پایداری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه می‌گوید به پیروزی اطمینان داشته و همین اطمینان عاملی برای پایداری در برابر فشارها بوده است.

وی در پیامی که به مناسبت روز ارتش در این کشور منتشر کرده، آورده است: اگر ما در سوریه به پیروزی مطمئن نبودیم، نه می‌توانستیم مقاومت کنیم و نه می‌توانستیم در برابر بیش از دو سال تهاجم، ایستادگی کنیم.
رئیس‌جمهور سوریه در این پیام جنگ در سوریه را شدیدترین نبرد دوران توصیف کرده و گفته است که مصمم است که در انتخابات ریاست‌جمهوری آتی شرکت کند.

بیش از دو سال از آغاز بحران سوریه می‌گذرد و در این مدت کشورهای غربی و عربی از هیچ کمکی به مخالفان دولت این کشور دریغ نکرده‌اند.

ارتش سوریه در دو ماه گذشته پیشروی‌های چشمگیری داشته، تا جایی که بسیاری از مخالفان از پیروزی در برابر دولت سوریه ابراز ناامیدی کرده‌اند. فتح «القصیر» و اخیرا پیروزی در شهر «الخالدیه» دو نمونه از مهمترین دستاوردهای ارتش در این مدت بوده که ضربه مهلکی را به مخالفان و گروه‌های تروریستی فعال در سوریه وارد کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها