امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30714
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 65
مسعود اخوان در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: با مصوبه بانک مرکزی از این پس به زائران زمینی عتبات عالیات نیز به ازای هر نفر 200 دلار داده می‌شود ...

مسعود اخوان در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: با مصوبه بانک مرکزی از این پس به زائران زمینی عتبات عالیات نیز به ازای هر نفر 200 دلار داده می‌شود که این ارز تنها به افرادی داده می‌شود که از طریق کاروان‌های تحت نظارت سازمان حج و زیارت به عتبات عالیات اعزام ‌می‌شوند.

وی ادامه داد: ارز زائران عتبات عالیات فقط از بانک های ملت و سامان قابل دریافت است و اعزام‌های انفرادی به عتبات عالیات نیز بر اساس مصوبات ممنوع است و با تمهیداتی که اندیشیده شده است هیچ زائری نمی‌تواند به طور انفرادی به عتبات عالیات اعزام شود.

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج خاطر نشان کرد: قیمت‌ها در این دوره از اعزام‌ها هیچ تفاوتی با دوره‌های قبل نداشته است و حداقل هزینه اعزام به صورت زمینی 788 هزار تومان و حداکثر هزینه اعزام به صورت زمینی 850 هزار تومان است و حداقل و حداکثر هزینه اعزام به صورت هوایی نیز به ترتیب یک میلیون و 117 هزار تومان تا یک میلیون و 313 هزار تومان است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها