امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30721
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، درگیری نیروهای ارتش سوریه با دو گروه مسلح در منطقه «حارة السویدا» از توابع ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، درگیری نیروهای ارتش سوریه با دو گروه مسلح در منطقه «حارة السویدا» از توابع «برزة» در دمشق کشته شدن 19 فرد مسلح و زخمی شدن 12 نفر دیگر را به دنبال داشت.

این درحالی است که یگان توپخانه ارتش سوریه با هدف قرار دادن یک کارگاه بزرگ تولید بمب در بوستان‌های منطقه «برزه» این کارگاه را به طور کامل منهدم و افراد مسلح مورد در آن را به قتل رساند.

همچنین یگان پیاده نظام ارتش سوریه با دور زدن منطقه «الکوع» از توابع «دوما» عناصر مسلح این منطقه را به محاصره خود در آوردند و در جریان درگیری‌های روی داده بیش از 13 فرد مسلح را به قتل رساندند.

اما از استان ادلب در شمال غربی سوریه گزارش شده است که عناصر مسلح در شهر «الفوعه» در شمال شهر ادلب یک تجمع مردمی برای ادای مراسم دینی و مذهبی را هدف قرار دادند که بر اثر آن 2 نفر از اهالی کشته و 9 نفر دیگر زخمی شدند.

از استان حمص در مرکز سوریه نیز خبر می‌رسد که انفجار یک خودرو بمبگذاری شده در نزدیکی منطقه «الجمارک» در «حسیا» و در مسیر «حمص – دمشق» موجب کشته و زخمی شدن چند شهروند سوری شد.

منطقه «الجمارک» در «حسیا» یک منطقه نظامی به شمار می‌آید که در آن چند مرکز ایست و بازرسی وابسته به ارتش سوریه وجود دارد.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها