امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30744
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 60
سبیر کربلایی، از مقامات ارشد بنیاد فلسطین پاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کراچی پاکستان، از آمادگی ...

سبیر کربلایی، از مقامات ارشد بنیاد فلسطین پاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کراچی پاکستان، از آمادگی مردم پاکستان برای حضوری متفاوت در مراسم روز قدس خبر داد.

وی ضمن بیان اهمیت این روز، از دلایل تفاوت برگزاری مراسم امسال روز قدس، با سال‌های گذشته را همراهی شیعه و سنی در این مراسم دانست.

به گفته عضو ارشد بنیاد فلسطین پاکستان، برای اولین بار راهپیمایی‌های روز قدس با شرکت شیعه و اهل سنت در شهرهای لاهور، کویته و سایر شهرهای بزرگ پاکستان برگزار خواهد شد.

کربلایی تاکید کرد، در گذشته اهل سنت جداگانه روز قدس را برگزار می‌کردند اما امسال سعی شده است شیعه و سنی با هم در این راهپیمایی شرکت کنند.

این مقام بنیاد فلسطین پاکستان همچنین گفت، رایزنی برای همبستگی بهتر مردم از از امروز آغاز شده است وسعی داریم از همه برای شرکت در این راهپیمایی باشکوه دعوت به عمل آید.

همچنین وی اعلام کرد، بنیاد فلسطین پاکستان از امروز بعد‌ از ظهر با برپایی نمایشگاه تصویری در تمام مسیر راهپیمایی، سعی دارد مردم را برای شرکت در راهپیمایی روز قدس در کراچی ترغیب کند.

این نمایشگاه تصویری تا فردا بعد از ظهر ادامه خواهد داشت.

این در حالی است که حزب تحریک جعفری پاکستان امروز با برگزاری مراسمی در چند نقطه از شهر کراچی بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین تأکید کرد.

همچنین کربلایی تاکید کرد: حزب مجلس وحدت مسلمین پاکستان نیز از امروز راهپیمایی‌ها و مراسم های خود را برای روز قدس آغاز کرده است و به عبارتی باید گرفت روز قدس در پاکستان از امروز آغاز شده است.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها