امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30752
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «اسکای نیوز»، شورای موقت وزیران مصر «محمد ابراهیم» وزیر کشور را مکلف کرد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «اسکای نیوز»، شورای موقت وزیران مصر «محمد ابراهیم» وزیر کشور را مکلف کرد که همه اقدامات لازم برای مقابله با خشونت در کشور را اتخاذ کند.

وزیر کشور همچنین مکلف شده که به اعتراض‌های حامیان مرسی و گروه اخوان المسلمین در میدان «رابعه العدویه» و میدان «النهضه» پایان دهد.

شورای وزیران مصر بعد از نشست روز گذشته خود در بیانیه‌ای تأکید کرد که حضور هزاران نفر از حامیان اخوان در رابعه العدویه و النهضه در قاهره و جیزه، امنیت ملی کشور را تهدید می‌کند.

در این بیانیه که به وسیله «دریه شرف الدین» وزیر اطلاع رسانی مصر خوانده شد تأکید شده است که شورای وزرای مصر وزیر کشور را مکلف می‌کند که اقدامات لازم برای پایان دادن به این تهدیدها را اتخاذ کند.

پیشتر نیز دادستانی مصر دستور تخلیه میدان‌های رابعه العدویه و النهضه را داده بود؛ حامیان مرسی در پی این اقدام فراخوان تظاهرات میلیونی حامیان مرسی در روز جمعه را صادر کردند.
انتهای پیام /ص
برچسب ها:
آخرین اخبار