امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30755
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر ریاست جمهوری، دفتر معاون اول رئیس‌جمهور در نامه‌ای در واکنش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر ریاست جمهوری، دفتر معاون اول رئیس‌جمهور در نامه‌ای در واکنش به اظهارات سخنگوی قوه قضاییه و در پاسخ به گلایه معاون اول رئیس‌جمهور از موانع ‌سرمایه‌گذاری در کردستان و نیز نحوه برخورد با مدیر عامل یک شرکت سرمایه‌گذار در این استان تأکید کرد: برداشت آقای محسنی‌اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه صحیح نبوده و دکتر رحیمی در خصوص دلیل بازداشت و ماهیت بزه انتسابی فرد و مسائل حقوقی و امنیتی اظهارنظر و اعتراضی نکرده است.

متن کامل پاسخ دفتر معاون اول رئیس‌جمهور به این شرح است:

احتراماً عطف به واکنش سخنگوی محترم قوه قضاییه در پاسخ به گلایه معاون اول رئیس‌جمهور از موانع سرمایه‌گذاری در کردستان و نیز نحوه برخورد با مدیرعامل یک شرکت سرمایه‌گذار در این استان به استحضار ملت شریف ایران می‌رساند که برداشت جناب آقای محسنی‌اژه‌ای سخنگوی محترم قوه قضاییه صحیح نبوده و جناب آقای دکتر رحیمی در خصوص دلیل بازداشت و ماهیت بزه انتسابی فرد و مسائل حقوقی و امنیتی اظهارنظر و اعتراضی نکرده است بلکه از لزوم تلاش و تشویق برای ایجاد سرمایه‌گذاری و تسریع در حذف موانع برای ایجاد اشتغال و توسعه سخن گفته‌اند. سخنان معاون اول محترم رییس‌جمهور در حالی از سوی برخی افراد مورد هجمه و برداشت غلط قرار گرفت که متأسفانه تحلیل و نقل قول آنها منشأ سوءتفاهماتی شد تا جایی که خدمات بی‌نظیر دولت‌های نهم و دهم به استان کردستان نادیده گرفته شد.

گفتنی است معاون اول محترم رییس‌جمهور در سفر به استان کردستان چندین پروژه عمرانی، بهداشتی و درمانی را که به اتمام رسیده بود افتتاح نمودند که جمع رقم ریالی آنها بالغ بر 2000 میلیارد تومان می‌باشد . این پروژه‌ها عبارتند از: سد سیازاخ، مرکز قلب بیمارستان شهید بروجردی سنندج، بیمارستان سرآباد(اورژانس و درمانگاه)، جاده همدان – سنندج و قریب 3000 واحد مسکن مهر.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها