امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30758
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 42
حجت‌‌الله درویش‌پور نماینده مردم ایذه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تائید ...

حجت‌‌الله درویش‌پور نماینده مردم ایذه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تائید خبر غرق شدن 16 نفر در رودخانه کارون در ایذه، گفت: بعد از آنکه سد کارون 3 در منطقه دهدج شهرستان ایذه ساخته شد، متاسفانه جاده و پل‌های این منطقه زیر آب رفت.

وی با بیان اینکه قرار شده بود وزارت نیرو با بازسازی سد کارون شرایط پل و جاده‌هایی که زیر آب رفته بودند را به حالت قبلی برگرداند، خاطرنشان کرد: مردم منطقه برای عبور و مرور مجبور شده‌اند از بارج (یدک کش وسیله‌های بزرگ در آب) استفاده کنند.

نماینده مردم ایذه گفت: متاسفانه روز گذشته، وقتی یک دستگاه مینی‌بوس با 16مسافر درحال عبور از رودخانه با بارج بود، چپ کرده و همه مسافرانش غرق شدند.

وی افزود: از آنجا که در کنار این رودخانه هیچ امکاناتی از قبیل غریق نجات و حتی جلیقه نجات وجود ندارد، مردم برای کمک به غرق‌شدگان وارد آب شده و موفق می‌شود 4 نفر را از آب بیرون بکشند و متاسفانه12 نفر دیگر جان به جان آفرین تسلیم کردند.

نماینده مردم ایذه در پایان از عملکرد وزارت نیرو در حوزه سد کارون انتقاد کرده و خواستار پیگیری مسئولان برای مقابله با تکرار چنین حوادثی شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار