امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۷:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30762
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 48
رحمت الله حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به برگزاری پنجمین جلسه منتخبین مردم تهران در شورای چهارم اظهار داشت: این جلسه صبح امروز ...

رحمت الله حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به برگزاری پنجمین جلسه منتخبین مردم تهران در شورای چهارم اظهار داشت: این جلسه صبح امروز با حضور اکثر اعضا برگزار شد که جلسه خوبی بود.

وی تصریح کرد: همانند جلسات گذشته ابتدا مواردی در خصوص آخرین وضعیت شهر تهران مورد بحث قرار گرفت ضمن اینکه در پنجمین جلسه گزارشی توسط محمد حسین پور زرندی معاون اداری - مالی شهرداری تهران ارائه شد.

وی در ادامه اضافه کرد: در این جلسه سؤالاتی از سوی منتخبین مردم مطرح شد که در ادامه قرار شد در جلسات بعدی معاون مالی - اداری شهرداری تهران به سؤالات مطرح شده پاسخ دهد.

حافظی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مواردی که در جلسه امروز مورد بحث و سؤال منتخبین مردم تهران قرار گرفت هزینه‌های فاقد سند و یا انحراف از موافقت‌نامه‌ها بود که البته باید به این نکته اشاره کرد اینگونه هزینه‌ها طبیعی است و در بخش‌های مختلف از جمله دولت نیز اینگونه هزینه‌ها وجود دارد که پس از هزینه کردن در یک بخش باید موافقت اصولی از آن صادر شود.

حافظی ادامه داد: جلسه بعدی منتخبین مردم هفته آینده (سه‌شنبه) برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها