امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30773
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 135
سرتیپ «طلعت مسلم» کارشناس امور استراتژیک مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد که روز جهانی قدس ...

سرتیپ «طلعت مسلم» کارشناس امور استراتژیک مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد که روز جهانی قدس توانست قضیه فلسطین و قدس اشغالی را در وجدان تمام مسلمانان جهان زنده نگه‌دارد.

طلعت مسلم در ادامه افزود: برپایی روز جهانی قدس همچنین تا حدود بسیار زیادی تلاش‌های سیاسی و اقتصادی را به سمت قضیه فلسطینی و قدس اشغالی توجیه و هدایت کرد.

این کارشناس امور استراتژیک مصری در ادامه گفت‌وگوی خود با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: مقاومت با تمام خط مشی‌ها و راه‌های آن، چه مسلحانه و چه غیر مسلحانه در کنار گفت‌وگو و مذاکره باید به طور توأمان دنبال شود و ادامه یابد تا سرنوشت قضیه فلسطینی روشن شود.

مسلم تاکید کرد که مقاومت به تنهایی نمی‌تواند برای روشن شدن وضعیت و تکلیف قضیه فلسطینی و قدس اشغالی کافی باشد و در این راه باید به اهمیت متحد و یکپارچه کردن صفوف فلسطینی برای مقابله با اشغالگران صهیونیستی نیز توجه داشت.

این کارشناس امور استراتژیک مصری خواستار متحد شدن کشورهای عربی و اسلامی و قرار گرفتن آنها در یک صف واحد برای یاری رساندن به قضیه فلسطینی شد، اگرچه بر این باور است که تحقق چنین امری نیاز به زمان بسیاری دارد.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها