امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3078
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۲۴
تعداد بازدید: 163
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «صفوت حجازی» در مصاحبه با روزنامه الشرق الأوسط گفت: اگر من جای (رئیس جمهور) بودم، دادگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «صفوت حجازی» در مصاحبه با روزنامه الشرق الأوسط گفت: اگر من جای (رئیس جمهور) بودم، دادگاه انقلاب تاسیس می‌کردم و باید قانون جدیدی برای محاکمه این افراد فاسد وضع شود زیرا ممکن نیست که مبارک، فرزندان و عناصر وی را با این قانون حاضر محاکمه کرد.

وی افزود که باید همه دستگاه‌های دولت از جمله دستگاه قضایی و رسانه‌ها را پاکسازی کرد و هیچ کس نباید بگوید که دستگاه قضایی نیاز به پاکسازی ندارد زیرا همه نهادهای دولت در دوره مبارک فاسد هستند و دستگاه قضایی نیز تافته جدا بافته نیست.

حجازی تاکید کرد که باید قانون جدید به منظور پاکسازی دستگاه قضایی وضع شود و دستگاه‌های امنیتی جدیدی این انقلاب را نجات دهند همچنانکه بین اصلاحات انقلابی با تغییر و اصلاحات فرق وجود دارد و باید اصلاحات انقلابی در کار باشد.

هیئت امنای انقلاب مصر با آغاز انقلاب علیه حکومت «حسنی مبارک» در میدان التحری تشکیل شد و بر اکثر تظاهرات‌های بزرگ در این میدان از جمله جشن پیروزی مرسی در انتخابات و ادای سوگند وی نظارت داشت. 
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها