امروز : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 29
۰۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30783
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، وزارت کشور مصر در بیانیه ای از حامیان مرسی خواست به تجمع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، وزارت کشور مصر در بیانیه ای از حامیان مرسی خواست به تجمع های اعتراضی خود در میدان رابعه العدویه و النهضه پایان دهند در مقابل نیز به آنها اطمینان خاطر داد که امنیتشان برای خروج از تظاهرات تأمین خواهد شد و تحت پیگرد قانونی قرار نخواهند گرفت.

پیشتر شورای وزرای مصر، وزیر کشور را مکلف کرده بود که اقدامات لازم برای پایان دادن به اعتراض های حامیان مرسی را اتخاذ کند.

از سوی دیگر گروه «اخوان بدون خشونت» نیز تأکید کرد که طرحی برای ترور «محمد مرسی» رئیس جمهور برکنار شده مصر وجود دارد تا مسئولیت آن به گردن مقامات فعلی مصر انداخته شود.

اخوان بدون خشونت تأکید کردند که این اقدام در راستای متشنج کردن شرایط کشور و القای این مسئله که مصر به صحنه ترور شخصیت های سیاسی بدل شده طراحی شده است.

از سوی دیگر در حمله افراد مسلح به هتل ویژه نیروهای پلیس در منطقه «العریش» در شمال سینا یک سرباز مصری کشته و تعداد دیگری زخمی شدند.

انتهای پیام/ص
 
برچسب ها:
آخرین اخبار