امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30786
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 116
«حسام عرفات» یکی از مسئولان سیاسی جبهه مردمی برای آزادی فلسطین، فرماندهی کل در سرزمین‌های اشغالی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

«حسام عرفات» یکی از مسئولان سیاسی جبهه مردمی برای آزادی فلسطین، فرماندهی کل در سرزمین‌های اشغالی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در رام الله گفت: روز جهانی قدس روز حمایت و پشتیبانی از ثبات و ایستادگی مقدسی‌ها و مقاومت آنها در سرزمین‌شان است.

عرفات در ادامه افزود: در روز جهانی قدس از همه مردم و آزادگان جهان دعوت می‌کنیم که به حمایت از اهالی ما در قدس اشغالی بپردازند و مقاومت و ایستادگی آنها در برابر رژیم صهیونیستی را تقویت کنند که شبانه روز به تجاوزات آنها علیه این فلسطینیان ادامه می‌دهند.

عرفات گفت: ما خواهان اتخاذ موضع جدی و برداشتن گام‌های عملی هستیم، تنها محکومیت زبانی و گفتاری سودمند نیست، درحال حاضر ما نیازمند برداشتن گام‌های ملموس در رویارویی با سیاست‌های تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی هستیم که تمدن و آثار تاریخی و دینی و باستانی و فرهنگ عربی و اسلامی قدس را نشانه گرفته است.

وی همچنین از نقش جمهوری اسلامی ایران در حمایت و پشتیبانی از ایستادگی و مقاومت فلسطینیان ساکن قدس به طور خاص و فلسطینیان به طور عام تقدیر و اعلام کرد که جبهه مردمی، فرماندهی کل همواره در کنار جمهوری اسلامی ایران در رویارویی‌اش با طرح آمریکا و رژیم صهیونیستی در خاورمیانه ایستاده است.

عرفات تاکید کرد که ایران مهمترین حامی نیروهای مقاومت در منطقه و مهمترین کشوری است که در برابر سیاست‌های امپریالیسم جهانی غرب در منطقه ایستادگی کرده است.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار