امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30802
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۱
تعداد بازدید: 46
حجت‌الاسلام علی فلاحیان وزیر اسبق اطلاعات در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ‌با اشاره به در پیش بودن ...

حجت‌الاسلام علی فلاحیان وزیر اسبق اطلاعات در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ‌با اشاره به در پیش بودن راهپیمایی روز جهانی قدس، این روز را یکی از مصادیق تحقق هر ساله حماسه سیاسی در ایران و سایر کشورهای اسلامی دانست.

وی از لزوم برگزاری هرچه باشکوه‌تر راهپیمایی این روز سخن گفت و افزود: امروز و در برهه فعلی رژیم اسرائیل و حامیانش به دنبال تضییع حقوق مردم فلسطین هستند و تمامی مسلمانان باید نسبت به ابن مسئله احساس دغدغه کنند.

فلاحیان بر لزوم حضور تمامی مسلمانان جهان در مسیر حمایت از آرمان فلسطین تاکید کرد و این اقدام را عاملی برای یأس اسرائیل و حامیان غربی‌اش دانست.

وزیر اسبق اطلاعات اضافه کرد: غربی‌ها هراز گاهی تصور می‌کنند که با اقداماتشان ملت‌های مسلمان را مأیوس کرده و بقای اسرائیل را تضمین می‌کنند، در حالی که هرچه پیش می‌رویم حمایت مسلمانان از فلسطین بیشتر می‌شود.

وی برگزاری پرشور راهپیمایی روز قدس را عاملی برای تضعیف روحیه رژیم اشغالگر قدس و حامیانش دانست و گفت: حضور حماسی مردم آنها را در رسیدن به اهدافشان ناکام گذاشته و خوابشان را آشفته می‌کند.

فلاحیان با تاکید بر اینکه ملت‌های مسلمان همواره بیدار بوده و از حقوق حقه خود کوتاه نمی‌آیند، راهپیمایی روز قدس را یکی از روش‌های اعلام این مسئله دانست و در عین حال، گفت: اگر ما یک جا عقب‌نشینی کنیم، آمریکا و اروپایی‌ها تلاش می‌کنند در جاهای دیگر به ما فشار آورند.

وی بر لزوم حفظ وحدت و ایستادگی مقابل تمامی زیاده‌خواهان تاکید کرد و مجددا گفت که برگزاری پرشور راهپیمایی روز جهانی قدس مسلمانان را در رسیدن به اهداف خود یاری می‌رساند و باعث نقش بر آب شدن توطئه‌های دشمنان می‌شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری از موفقیت‌های جریان مقاومت طی سال‌های گذشته در مقابله با رژیم صهیونیستی سخن گفت و افزود: امروز کشورهای مسلمان به دنبال به دست آوردن حقوق خود و ایستادن مقابل استکبار هستند که در همین راستا بایستی هوشیار باشند.

وی هوشیاری مقابل ابرقدرت‌هایی که به دنبال تضعیف مسلمانان و تضییع حقوق آنان هستند را از جمله مواردی بیان کرد که بایستی تمامی مسلمانان نسبت به آن هوشیار باشند و همین هوشیاری را عاملی برای حضور حماسی در صحنه و در نهایت تضعیف دشمنان برشمرد.

فلاحیان در پایان حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس را عاملی برای رسیدن کشورمان به اهداف خود دانست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار