امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30807
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 121
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، شیخ نبیل قاووق، نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله با اشاره به نقش جریان 14 مارس در صدور تصمیم اتحادیه ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، شیخ نبیل قاووق، نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله با اشاره به نقش جریان 14 مارس در صدور تصمیم اتحادیه اروپا برای قرار دادن نام حزب الله در فهرست سازمان‌های تروریستی این اتحادیه، تاکید کرد: 14 مارس هر بار که به سرابی دل خوش کند اعتبار خود را از دست می‌دهد.
وی افزود: جریان 14 مارس به تصمیم اتحادیه اروپا برای تغییر معادله سیاسی در داخل و حذف حزب الله از مشارکت در دولت لبنان دل بسته بود اما این‌ها خیال باطل است.

این مقام حزب الله تاکید کرد تا زمانی که این حزب در کابینه مشارکت نداشته باشد کابینه‌ای در لبنان تشکیل نخواهد شد و امیدواری به حذف حزب الله تشکیل کابینه را بیشتر به تعویق خواهد انداخت.

شیخ قاووق تاکید کرد: مقاومت و شگفتی‌های آن قدرت بازدارنده‌ای برای همه لبنانی‌ها در برابر دشمن است و دشمن را در پشت مرزها مایوس نگاه داشته و اجازه نمی‌دهد که صهیونیست‌ها از بحران داخلی سوریه علیه لبنان بهره برداری کنند.

وی ادامه داد: اسرائیل در برابر قدرت مقاومت ناتوان است تا جایی که دست به دامان اتحادیه اروپا شد تا شکست‌های خود را جبران کند.

شیخ نبیل قاووق تصمیم اتحادیه اروپا علیه حزب الله را تصمیمی تروریستی و سیاسی بی نتیجه‌ای خواند و گفت: این اقدام هیچ فایده‌ای برای اروپا، اسرائیل و یا آمریکا و سرسپرده‌های آنها در منطقه نخواهد داشت و تنها ذلت 28 کشور اروپایی در برابر آمریکا را ثابت کرد زیرا هیئت‌های اروپایی در جریان سفرهای تحقیقاتی خود در این زمینه به لبنان، اشاره داشتند که کشورهایشان تحت فشار آمریکا هستند.

این مقام حزب الله گفت: اروپایی‌ها بدانند که حزب الله قبل از صدور تصمیم و بعد از آن یکی است و در طول بیش از 30 سال ثابت کرده است قوی‌تر از آن است که تحریم شود، یا به انزوا کشیده شود و یا احدی شرافت آن را خدشه دار کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها