امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۱۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30812
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 67
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، سرتیپ فهد جاسم الفریج معاون فرمانده کل ارتش و نیروهای مسلح و وزیر دفاع سوریه بار دیگر بر قدرت ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، سرتیپ فهد جاسم الفریج معاون فرمانده کل ارتش و نیروهای مسلح و وزیر دفاع سوریه بار دیگر بر قدرت ارتش عربی سوریه برای تحقق پیروزی تاکید کرد و گفت: ما از همان آغاز اطمینان داشتیم که قدرت تحقق پیروزی را داریم و اگر اینگونه نبود سوریه مقاوم نمانده بود.

الفریج به مناسبت شصت و هشتمین سالگرد تاسیس ارتش ملی سوریه گفت: قدرت ارتش سوریه همواره دغدغه دشمنان ما بوده و هست و برای همین است که آنها می‌خواهند ارتش ما را هدف بگیرند.

وزیر دفاع سوریه گفت: سوریه تنها با گروه‌های تروریستی مسلح جنگ نمی‌کند بلکه در مبارزه با تروریسم با رژیم‌های عربی و منطقه‌ای روبه رو است که به نیابت از همه جهان در سوریه مداخله کردند.

الفریج تاکید کرد: ارتش سوریه تروریسم و تروریست‌ها را در هر کجای کشور که باشند در راستای دفاع از کشور و مردم آن تحت پیگرد قرار می‌دهد.

وزیر دفاع سوریه گفت: دشمن اسرائیلی تلاش کرد در پشت صحنه بماند و از طریق مزدوران خود سوریه را ضعیف کند اما با وجود همه پشتیبانی‌های مالی و تجهیزاتی دشمن شکست خورد و مزدورانش نیز شکست خوردند و آرزوهایشان به لطف پایداری ارتش بر باد رفت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها