امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3082
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۲۴
تعداد بازدید: 273
«احمد منیر» استاندار حمص در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه با اشاره به هدف قرار گرفتن پناهگاه‌های تروریست ...

«احمد منیر» استاندار حمص در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه با اشاره به هدف قرار گرفتن پناهگاه‌های تروریست ها در مرز سوریه و لبنان در منطقه القصیر، اظهار داشت: تا انهدام کامل این پناهگاه‌ها چیزی نمانده است.

استاندار حمص افزود: ارتش در مبارزه با عناصر تکفیری و عوامل غربی که از ترکیه و ادلب و نیز از طریق لبنان وارد حمص شده‌اند، دستاوردهای قابل ملاحظه‌ای داشته است زیرا بسیاری از تروریست‌ها با سوء استفاده از خطوط مرزی بین لبنان و سوریه و روابط موجود بین دو کشور به داخل سوریه نفوذ کردند.

وی در توضیح این مطلب افزود: ارتش اکنون سرگرم انهدام پناهگاه تروریست ها در مرزهای سوریه و لبنان و به عبارت دقیقتر در منطقه القصیر است.

اوضاع اقتصادی حمص خوب است

احمد منیر تاکید کرد: از نظر اقتصادی نیز اوضاع حمص بهبود قابل ملاحظه ای داشته است و خدمات رسانی به مردم در سطح خوبی قرار داد و دولت به طور مستقیم در این خصوص وارد عمل شده به این معنی که بسیاری از نهادها و موسسات را که فعالیت ضعیفی داشتند به حرکت و فعالیت پویا در آورده و بر بازار نظارت کامل دارد.

وی افزود: به عنوان مثال اکنون خودروهایی به توزیع مستقیم گاز اختصاص داده شده است تا جایی که مقادیر فراوان گاز در حمص موجب شد مسئولان این شهر در تامین گاز مورد نیاز استان‌های حلب و ادلب واقع در شمال سوریه و نیز حماة در مرکز کشور نیز مشارکت داشته و در مبارزه با فساد خدماتی در این زمینه تاثیر گذار باشند.

استاندار حمص تاکید کرد که سوخت مورد نیاز حمص نیز کاملا تامین شده است و مردم در دسترسی به آن مشکلی ندارند.

در بازارهای هفتگی کالاهای مورد نیاز با قمیت پایین عرضه می شود

وی تصریح کرد: ما فهرستی از نیازهای معیشتی مردم از جمله نان و سوخت تهیه کرده و درصدد هستیم با برگزاری بازارهای هفتگی کالاهای مورد نیاز آنان را با قیمتی پایین در خدمت اقشار کم در آمد قرار دهیم و این بازارها نیز بیشتر در محله‌های فقیر نشین برگزار می شود.

استاندار حمص اظهار داشت: مسئولان در تلاش هستند با در نظر گرفتن منافع عالی کشور، زندگی شرافتمندانه ای را برای شهروندان سوری تامین کنند.

وی گفت: در پی تامین امنیت در حمص و دستاوردهای قابل ملاحظه ارتش، آن دسته از اهالی که خانه های خود را ترک کرده بودند به این شهر بازگشته اند و اکنون ارائه انواع خدمات از جمله خدمات آموزشی در سطح مطلوبی قرار دارد و ساعات قطع برق نیز به میزان زیادی کاهش یافته است و به زودی مشکل قطع آب نیز برطرف خواهد شد.

احمد منیر تصریح کرد: با همکاری مردم در عملیات پاکسازی شهر از تروریست ها و بازسازی آن، اکنون زندگی اجتماعی به روال عادی خود بازگشته است.
انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها