امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30834
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۴
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم که قرار است تبدیل به یک مجموعه فیلم دنباله‌دار سینمایی شود، بر اساس قصه کتاب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم که قرار است تبدیل به یک مجموعه فیلم دنباله‌دار سینمایی شود، بر اساس قصه کتاب پرخواننده دانلد جی سابول ساخته می‌شود.

صنعت سینما چند سال است که به دنبال تولید نسخه سینمایی این مجموعه کتاب پرفروش است و قرعه تولید فیلم آن به نام کمپانی برادران وارنر افتاد.

دانلد‌جی سابول مجموعه کتاب پرخواننده و موفق خود را در فاصله سال‌های 1963 تا 2012 نوشت و در مجموع 28 جلد آن منتشر شد.

این نویسنده قصد داشت تعداد بیشتری از جلدهای کتاب «دایرة المعارف براون» را نوشته و منتشر کند. ولی مرگ او در سال گذشته میلادی، نقطه پایانی بر کار این مجموعه کتاب شد.

هر یک از جلدهای کتاب «دایرة‌المعارف براون» در باره ده مسئله پررمز و راز متفاوت مختلف است که خوانندگان این مجموعه کتاب باید خودشان تلاش کنند تا آنها را کشف و حل کنند.

جواب هر معما و رمز و رازی در دل قصه این کتاب‌ها قرار دارد و خوانندگان آنها با مطالعه دقیق متن کتاب‌ها، می‌توانند این پرسش‌ها را پیدا کنند.

خط اصلی قصه کتاب‌ها درباره جوانی به نام لوری براون است که به دایرة‌المعارف معروف شده است. وی پسر یک افسر پلیس است که یک دفتر امور کارگاهی هم دارد. این دفتر در گاراژ خانوادگی آنها قرار دارد. لوری براون دستیاری به نام سالی کیمبل دارد که به نوعی محافظ او نیز هست.

در نسخه سینمایی قصه این کتاب، کریس پاین نقش لوری براون را بازی خواهد کرد.گفته می شود وی از دوستداران قصه کتاب سابول است.

هنوز مشخص نیست اول کدام جلد کتاب «دایرة‌المعارف براون» تبدیل به فیلم سینمایی می‌شود. کمپانی برادران وارنر هم اکنون در جست‌وجوی فیلم‌نامه نویسی مناسبی است تا کار نگارش فیلم‌نامه را به دست او بسپارد. زمان شروع فیلم‌برداری هم هنوز معلوم نیست.

این اولین بار نیست که در صنعت سینما و تلویزیون تلاش می‌کنند این قصه پرخواننده را تبدیل به یک کار تصویری کنند.

اوایل سال دو هزار رابرت لوکتیک قرار بود آن را به صورت یک فیلم سینمایی در آورد. کمی بعد ریدلی اسکات هم از علاقه‌اش برای کارگردانی نسخه سینمایی این قصه صحبت کرد.

کمپانی برادران وارنر در دهه هشتاد میلادی هم یک بار تصمیم گرفت آن را به صورت یک مجموعه تلویزیونی درآورد. حتی چوی چیس و گلدی هاون هم برای بازی در این مجموعه انتخاب شدند.

کمپانی برادران وارنر اعلام کرده که علاقمند است کارگردانی نسخه سینمایی «دایرة‌المعارف براون» را به دست ریدلی اسکات
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها