امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30836
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 163
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت روز قدس آمده است: روز قدس روز مطالبه حقوق پایمال شده و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت روز قدس آمده است: روز قدس روز مطالبه حقوق پایمال شده و غصب شده میلیون ها انسانی است که ده ها سال سنگینی ستم چکمه پوشان رژیم جعلی و نامشروع اسرائیل را در سایه حمایت های های گسترده استکبار جهانی و سکوت قابل تأمل مجامع به ظاهر طرفدار حقوق بشر تحمل کرده و با چنگ و دندان از سرزمین پدری خود دفاع می کنند.
روز قدس روزی است که امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی فرمود: «روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است» و در سایه این روشنگری و آگاهی بخشی امام راحل(ره) که با تأسی از سیره امام حسین(ع) روحیه اعتماد به نفس و ایثار را در فلسطینیان که از مذاکرات فرمایشی به اصطلاح صلح خاورمیانه، طرفی نبسته بودند، راهبرد مقاومت و انتفاضه را در پیش گرفتند که در جنگ های 33 و 22 روزه طعم تلخ و ناگوار شکست را برای اولین بار به رژیم جعلی تا دندان مسلح اسرائیل چشانیدند که هرگز از حافظه تاریخ محو نخواهد شد.
این پیام می افزاید: روز قدس نماد استکبار ستیزی، آزادگی و وحدت امت اسلامی است تا با خروش یکپارچه علیه دد منشی و اشغالگری های رژیم اشغالگر صهیونیست و حامیان مستکبر آن، پرچم اسلام خواهی را در جهان برافراشته و شکوه وحدت اسلامی و مقاومت را تا نیل به آزادی کامل سر زمین های اشغالی را به رخ جهانیان کشانده و رویای سیطره بر نیل تا فرات آنان را به کابوسی دهشتناک تبدیل نمایند.
روز قدس امسال با توجه به تغییرات گسترده ای که در جهان رخ نموده و بیداری اسلامی را در پی داشته است، فرصت بی بدیلی را پدید آورده تا با اتحاد همه مسلمانان و آزاد اندیشان و حق طلبان جهان، جبهه مستحکمی را در برابر افزون خواهی دشمنان اسلام و بشریت تشکیل دهیم و مانع دست اندازی متجاوزان به حریم کشورهای اسلامی شویم.
در ادامه این پیام آمده است: روز قدس روزی است که فرهنگیان عزیز و دانش آموزان به عنوان طلایه داران مهندسی فرهنگی جامعه در راهپیمایی روز قدس حماسه ای به یاد ماندنی خلق خواهند کرد، زیرا به خوبی دریافته اند که دشمن زبون با توجه به ناکامی و شکست های متعدد در جبهه های فیزیکی و سخت با ابزار نوین جنگ نرم و حملات سایبری پا به میدان گذاشته و با ایجاد آشوب در منطقه و مصادره حرکت های اسلام خواهانه سعی در ایجاد شکاف بین ملت های مسلمان دارد.
لذا ملت غیور ایران نیز همگام با ملت های مسلمان و آزادیخواه جهان باید با شناخت توطئه ها و دسیسه های دشمن زبون با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، بار دیگر با خلق حماسه ای سیاسی، وحدت جهانی مسلمین در برابر تجاوزگری های رژیم غاصب صهیونیسم را متجلی خواهد ساخت.
اینجانب ضمن دعوت از آحاد ملت عزیز ایران به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان می خواهم بار دیگر لبیک گویان به ندای مقام معظم رهبری یکدل و یکصدا خشم مقدس خویش را در محکومیت نظام سلطه و فرزند نامشروع آن رژیم غاصب صهیونیستی فریاد کرده و برگ زرین دیگری به دفتر دفاع از حقوق مظلومین خود افزوده و تا تحقق آرمان مقدس آزادی قدس شریف از پای ننشینند.
به امید روزی که سایه شوم نظام سلطه و غاصبان فلسطین اشغالی برای همیشه تاریخ از صفحه روزگار محو گردد؛ الیس الصبح بقریب.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها