امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30840
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۳
تعداد بازدید: 163
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع،دادگاه بحرین امروز پنجشنبه 12 شیعه را به جرم شرکت در تظاهرات اعتراضی غیر مجاز و حمله به نیروهای پلیس ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع،دادگاه بحرین امروز پنجشنبه 12 شیعه را به جرم شرکت در تظاهرات اعتراضی غیر مجاز و حمله به نیروهای پلیس با بطری‌های آتش زا در روستاهای شیعه نشین، به دو سال زندان محکوم کرد.

یک منبع قضایی بحرین اعلام کرد متهمان که هشت تن از آنها به طور غیابی محاکمه شدند به اتهام شرکت در تجمع‌های غیر مجاز، توسل به خشونت و حمل بطری‌های آتش زا تحت پیگرد قضایی قرار گرفتند.

حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین دیروز چهارشنبه در فرمانی خواستار اجرای دو قانون مربوط به سختگیری در مجازات عاملان خشونت در کشور شد.

بحرین از فوریه 2011 صحنه تظاهرات گسترده مردمی است که تاکنون دستکم 80 کشته برجا گذاشته است و به رغم سرکوب‌های خونبار، شهروندان و به خصوص شیعیان به تجمع‌های خود در روستاهای اطراف پایتخت ادامه می‌دهند.

نخست وزیر بحرین نیز وعده داد موج سرکوبگری علیه مخالفان را شدت می‌بخشد.

خلیفه بن سلمان آل خلیفه نخست وزیر بحرین با توصیف کردن مخالفان کشورش به تروریست گفت: اگر مخالفان به تظاهرات مغایر با قوانین و نظام ادامه دهند، سرکوب خواهند شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها