امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3086
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۲۴
تعداد بازدید: 176
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، نیروهای ارتش سوریه به منظور پاکسازی کامل منطقه برزه یکی از محله‌های دمشق از ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، نیروهای ارتش سوریه به منظور پاکسازی کامل منطقه برزه یکی از محله‌های دمشق از تروریست‌های مسلح، عملیات نظامی گسترده‌ای را در آن آغاز کردند.

در این راستا یگان‌هایی از ارتش سوریه با محاصره امنیتی برزه تمام ورودی‌ها و خروجی‌های آن را از سه طرف تحت کنترل در آوردند تا از نفوذ تروریست‌ها به دمشق جلوگیری کنند.

اکنون راه ارتباطی بیمارستان تشرین کاملا تحت کنترل ارتش در آمده و یک ایست بازرسی در خیابان تشرین و در مسیر منتهی به خیابان الحافظ که از متشنج ترین مناطق در برزه به شمار می‌آید ایجاد شده است.

همچنین ارتش با مسدود کردن راه‌های منطقه حامیش در صدد فراهم کردن زمینه ورود یگان‌های خود به خیابان نزدیک به مسجد السلام است.

ارتش اولویت عملیات خود را بر پاکسازی مناطق اطراف خیابان الحافظ و برزه البلد متمرکز کرده است و در صدد است باغ‌ها و کشتزارهای اطراف آن را که محل استقرار تروریست‌ها است، هدف قرار دهد.

ارتش همچنین منطقه «عش الورور» در برزه البلد را هدف قرار داد که منجر به منهدم شدن محل استقرار تروریست‌ها در این محل شد.

در ساعت‌های نخست ورود ارتش به این محل، بیش از 50 تروریست کشته شدند و در نزدیکی مسجد السلام نیز تروریست‌ها ده‌ها تلفات دادند.

به نظر می‌رسد با توجه به اطلاعاتی که ارتش در خصوص اوضاع امنیتی برزه به دست آورده است عملیات نظامی در آن بیش از یک هفته طول نکشد به این ترتیب که ابتدا محل اصلی استقرار تروریست‌ها هدف قرار گرفته و سپس سراسر منطقه به طور کامل پاکسازی می‌شود و قرار است تعدادی از نیروهای پیاده نظام به گشت زنی در برزه اقدام کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار